Neler Yeni

Sigara kullanma ve zarar verme

omer_34

80+ Silver
olur uzak dur deneme. denersen devamı gelir para ve sağlığına zarardan başka bir şey değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Burak Pirin
Merhaba 13 yaşındayım 1 kere sigara içme istiyorum ama kalp rahatsızlığım var ve yaklaşık 1-2 ay icersinde ameliyat olucagım bi zararı olurmu
Yapma kardeşim bak hem kalp rahatsızlığın varmış biz içenler de bırakmak isteyip bırakamiyoruz güzel bir şey özenilecek bir şey değil hiç başlama yazık etme kendine

Ellsy

80+ Bronze
Merhaba 13 yaşındayım 1 kere sigara içme istiyorum ama kalp rahatsızlığım var ve yaklaşık 1-2 ay icersinde ameliyat olucagım bi zararı olurmu
dont smoke kardeş delikanlı Adamin icecegi bir şey değil ha (içip bırakmaya çalışanlar sayılmaz)

BUR4K58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
Zaten ameliyatta yakın, yaşında küçük hiç bulaşma o işlere o zehire vereceğin parayla git tavuk dürüm ye daha fazla faydası olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Muhammet ali
Sigara kadar lanet birsey yok kardeşim sakın bulaşma

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamamdır teşşekür ederim hepinize

jouly

80+ Bronze
ameliyata girmeden anestezi bölümünde sana sigara içip içmediğini soruyorlar annen ve babanla gideceğin için içmediğini söyleyeceksin.hiç bulaşma abim.iyi geceler.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
"Çok iyi bişey mutlaka dene" denmesini mi bekliyorsun?

MiniRayss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yigit Basal
Ben meraken 1 dal içtim öyle heves edilecek bir şey değil. 1-2 sene önce 1 dal içtim daha da içmedim. Tadı vs. Merak edilecek bir şey değil, fakat illa merak ediyorsan tadı güzel olsun diyorsan kalp sorun olur mu bilmiyorum fakat ailen ile konuşarak, doldurulabilir elektronik nargile/sigara al, nikotin değeri 0mg olan likit kullanarak sadece tat ve buhar için kullanabilirsin benim gibi. Önerim muz, çilek :)

(Kalp rahatsızlığın var, ailen ve doktorun ile görüşmeni öneririm fakat tütün mamülleri sakın kullanma nikotin olmasa bile çünkü direkt yanan bir şeyi çekeceğin için zararsız tarafı yoktur.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ameliyata girmeden anestezi bölümünde sana sigara içip içmediğini soruyorlar annen ve babanla gideceğin için içmediğini söyleyeceksin.hiç bulaşma abim.iyi geceler.
Aynen, eğer yok dersen daha az mg anestezi veriyor ve ameliyat ortasında uyanma ihtimalin olabiliyor. Sen bence sağlığın yerine gelince merak sar :) (2-3 sene sonra umarım sağlığın yerine gelir, geçmiş olsun.)

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,547
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Ben meraken 1 dal içtim öyle heves edilecek bir şey değil. 1-2 sene önce 1 dal içtim daha da içmedim. Tadı vs. Merak edilecek bir şey değil, fakat illa merak ediyorsan tadı güzel olsun diyorsan kalp sorun olur mu bilmiyorum fakat ailen ile konuşarak, doldurulabilir elektronik nargile/sigara al, nikotin değeri 0mg olan likit kullanarak sadece tat ve buhar için kullanabilirsin benim gibi. Önerim muz, çilek :)

(Kalp rahatsızlığın var, ailen ve doktorun ile görüşmeni öneririm fakat tütün mamülleri sakın kullanma nikotin olmasa bile çünkü direkt yanan bir şeyi çekeceğin için zararsız tarafı yoktur.)

Aynen, eğer yok dersen daha az mg anestezi veriyor ve ameliyat ortasında uyanma ihtimalin olabiliyor. Sen bence sağlığın yerine gelince merak sar :) (2-3 sene sonra umarım sağlığın yerine gelir, geçmiş olsun.)
Abi 13 yasindaki cocuga aromasina kadar onermissin yakismadi en zararsizi vile olsa o yasta icmemeli

milenix

80+ Gold
13 yaşında biri olarak sigara içilmesinin zararlarını halen öğrenmedin mi? 7 yaşındaki kuzenim bile bilir.

Abi 13 yasindaki cocuga aromasina kadar onermissin yakismadi en zararsizi vile olsa o yasta icmemeli
Sen çok mu normalsin?

Vatan.Delisi

80+ Bronze
24 yıl içtim günde 3 paket içiyordum en son acile kaldırdılar ameliyat oldum o gün bıraktım 3 yıldır içmiyorum kesinlikle 1 dal bile içme çok pişman olursun

Top Bottom