Neler Yeni

Sigara nasıl bırakılır?

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
İçmiyicem deyip bırakmak zor hocam mesela bende el tiryakiliği var ondan içiyorum boş durunca sıkılıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Halil
İçmiyicem deyip bırakmak zor hocam mesela bende el tiryakiliği var ondan içiyorum boş durunca sıkılıyorum.
oyun oyna kızlara yaz yada kulaklığı takıp sesi yarıya getirip şarkı dinle hayatı sorgula ekonomik yada eğitim sistemini değil kendinin yaptığı hataları sorgula suçlarını günahlarını başkalarına atma göz göre göre ezdiğin yada dışladığın kişilerle ilgili anıları düşün ve pişman olup yatsı namazını kılıp yat

Canın ne zaman sigara içmek istese kendine sağlam bir tokat at. (çokta abartmadan)
En sonunda bırakırsın. Onun dışında kendine yapıcak bir aktivite bul.
Tiryaki değilim, can sıkıntısında kendimi sorgularken içiyordum ama hem sağlığa hemde maddiyat bakımından zarar veriyorsa bırakmalıyız. Toplu şekilde çeşit çeşit aromalı paketler almıştım, sabah tuvalette içerken dün başım birden döndüğünden kendi kendimi sorguladım "neden bunları kendine yapıyorum" dedim, paketleri bitirdikten sonra bir daha almamayı düşünüyorum.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,059
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,059
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Reis senin tecrüben vardır diye ekledim adam bakıyor kendine ya :D
Bende içki kumar alkol sigara yok asla kullanmıyorum tam bir aile babası profili var bende 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam askerden gelmişsin Hoşgeldin
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sigarayı sevmem, iyi bir madde de değildir. Ama son 3 haftaya yakındır içmeye başladım. 1 senelik puro geçmişim var. Hakkımda iyi bir konuşma da olsa, kötü bir konuşma da olsa kafama çok takan, altından sebep arayan, kafada kurma problemi olan ve babamla problemli olduğum zamanlarım oluyor. Sırf bunlar için psikologa gitmeyide düşündüm ama ehliyet iptal olma durumu veya ileri zamanda önüme psikoloğa gitme durumundan dolayı belge, ehliyet verilmemesi gibi durumundan dolayı vazgeçtim. Sigaraya başladıktan sonra dert ettiğim konular kısa süreliğine gittiğini düşündüm ama bağımlısı oldum galiba. Mantıken psikolog ilaç verip veya konuşarak psikolojimi düzeltme gibi çözüm önerisi yapabilir ama babamla aynı yerde çalışıyorum ve azarlama durumu, benim yerime karar verme durumu, küçümseme gibi durumları nasıl düzeltebilir ki psikolog? Sigarayı nasıl bırakabilirim? Babamla tartıştığım durumlar olduğunda 1 tane yakmadan duramıyorum. Sigara içme isteği geldiğinde, yatıştırıcak gıda varmı? Sigara Nasıl bırakılır sizce? Öneriniz nedir? (Sigara içmeyiniz.)
Sigarayı ancak beyninde bırakırsın psikolog da öyle der tabii ki takviye edici şeyler var ama önce beyninde bitmesi lazım

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
ragnar oğlu tarkan
bende geçen bir iki hafta üst üste içtim sonra bir gün içmeyince sinir katsayımın arttığını ekstra halsizleştiğimi farkedip kullanmayı bıraktım daha demin bir 3 fırt çektim baktım iyi gelmiyor kötü hissediyorum çöpe attım. kokusu midemi bulandırıyor zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Halil
bende geçen bir iki hafta üst üste içtim sonra bir gün içmeyince sinir katsayımın arttığını ekstra halsizleştiğimi farkedip kullanmayı bıraktım daha demin bir 3 fırt çektim baktım iyi gelmiyor kötü hissediyorum çöpe attım. kokusu midemi bulandırıyor zaten
Sigarayı 4-5 saat içmesem, yaptığım işte boşlukta gibi hissediyorum ve bir an önce içip içimdeki boşluğu doldurma isteği geliyor. Sende de sinir katsayım artıyor, halsizleşme oluyor demişsin. Bu durum ne zamana kadar oldu sende? Ve ne zaman geçer acaba bende bıraksam?

Hanaz

80+ Silver
Nikotin bandı ve nikotin sakızı işe yarıyor birazda seni meşgul edecek aktivite fln bulursan ve Azimliysen bırakırsın Not ben bırakamadım😞
Işe yaramıyor sadece günde içilen miktarı azaltıyor

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Semih
Sigara içme isteği geldiğinde sigaranın ağzında bırakacağı tadı ve o an ki zararını düşünürsen çözülür diye düşünüyorum. Bu dediğimle yaklaşık 4 ay sigara içmemiştim. Niye içtiğini o an sorgularsan içesin kalmıyor. Onun haricinde sakız makız boş iş diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
ragnar oğlu tarkan
Sigarayı 4-5 saat içmesem, yaptığım işte boşlukta gibi hissediyorum ve bir an önce içip içimdeki boşluğu doldurma isteği geliyor. Sende de sinir katsayım artıyor, halsizleşme oluyor demişsin. Bu durum ne zamana kadar oldu sende? Ve ne zaman geçer acaba bende bıraksam?
3 gün sürdü çalışırken çok sinirli ve halsiz hissettim kendimi hafta sonu full kafa dinledim kokusuda midemi bulandırınca içesim gelmedi hiç

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,250
Üyeler
140,795
Son üye
Alnex
Top Bottom