Neler Yeni

🟠 SİGARAYA ZAM GELİYOR! 🚬

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,583
İsim
Burak Karadağ

Sigaraya bir zam daha geliyor! Fiyatlar en az 5 TL artacak​

Temmuz ayında yapılan zammın ardından ağustos ayında da sigaraya yeni bir zam geleceği ifade edildi. Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar katıldığı canlı yayında yeni ayda yapılacak zammın en az 5 TL civarında olacağını söyledi.

1722323644675.png

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İddaa'ya da zam geldi. En düşük kupon bedeli 30 TL, Spor Toto kolon bedeli 4 TL.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Mert Kirazlı
Şu sigara içenler ne anlıyorsunuz hiç anlamıyorum ya içiyorsun etrafına çok kötü Bi koku yayıyorsun içtiğin elin 2 gün boyunca sigara kokuyor akciğerini mahvediyorsun hiçbir yararı olmayan birşeyi neden hala bu zamlara rağmen içiyorlar anlamıyorum

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,318
İsim
Emir
Şu sigara içenler ne anlıyorsunuz hiç anlamıyorum ya içiyorsun etrafına çok kötü Bi koku yayıyorsun içtiğin elin 2 gün boyunca sigara kokuyor akciğerini mahvediyorsun hiçbir yararı olmayan birşeyi neden hala bu zamlara rağmen içiyorlar anlamıyorum
Bağımlılık.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Ben bıraktım.

Keyfen

80+ Bronze
Aha geldi benim Deccalim gene mükemmel haberler paylaştın teşekkür ederim

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
chade
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
ailemde de içenler olmasına rağmen fikrim hiçbir zaman değişmeyecek. içen net malın en önde gidenidir hocam. dediğin gibi hem kendine hem çevrene çok büyük rahatsızlık ve zarar veriyorsun. üstüne fiyatı da çok pahalı. günlük 1 paket içsen aylık binlerce liran çöpe gidiyor. soruyorsun neden içiyorsun diye. ya abi hayatımız stresli, hayatla mücadele ediyoruz, bir sigaramız var ona mı laf ediyorsunuz diyor herkes. tamamen yalan. arkadaş çevresinde kanka sen de dene diyen p1çlere uyup bağımlı olmuşlar. bağımlıyım dememek için stresten içiyoruz diye bahane üretiyorlar.

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Rusty
Birakali 1 sene olacak galiba iyi ki bırakmışım 15 sene içmişim bu zikkimi hiç bişey kazandırmadi. Parasal olarak bana koymuyordu zevk için içiyordum ama zamanla astimsal etkiler verince bıraktım şuan içtiğim zamana göre çok iyiyim sıfır öksürme, çok az nefes tıkanıklığı. Tek zarar 10kg almam bırakın arkadaşlar tavsiye iç iç bu işin sonu yok

Keyfen

80+ Bronze
ailemde de içenler olmasına rağmen fikrim hiçbir zaman değişmeyecek. içen net malın en önde gidenidir hocam. dediğin gibi hem kendine hem çevrene çok büyük rahatsızlık ve zarar veriyorsun. üstüne fiyatı da çok pahalı. günlük 1 paket içsen aylık binlerce liran çöpe gidiyor. soruyorsun neden içiyorsun diye. ya abi hayatımız stresli, hayatla mücadele ediyoruz, bir sigaramız var ona mı laf ediyorsunuz diyor herkes. tamamen yalan. arkadaş çevresinde kanka sen de dene diyen p1çlere uyup bağımlı olmuşlar. bağımlıyım dememek için stresten içiyoruz diye bahane üretiyorlar.
Öncelikle şu boş saçma hakaretlerini kendine sakla isteyen içer isteyen içmez seni ilgilendirmez sigara içmeyerek dünyanın en büyük başarısını sağlamıyorsun. keyif meselesidir bu anlamadığın şeylere üst perdeden konuşmayı kes gereksiz polemik yaratma

Top Bottom