Neler Yeni

🟠 SİGARAYA ZAM GELİYOR! 🚬

Keyfen

80+ Bronze
tamam kanka keyif meselesi, keyifle kendini bizzat öldürüyorsun çok zeki insanlar içer sigarayı
zekanın sigara ile alakası yok kinaye yapmanın alemi yok isteyen içsin istemeyen içmesin bu kadar basit kimse kimseye hakaret edemez kendize bu kadar güveniyorsanız gidin sokakta sigara içen birinin yüzüne karşı hakaret edin burada sosyal ortam dijital ortam diye kendinizi rambo zannetmeyin.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,873
İsim
Hacı

Gif Man

80+ Gold
Sigara yüzünden buzullar eriyor (!)🤣🤣
Scrat I Dont Care GIF

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,195
İsim
haro
ailemde de içenler olmasına rağmen fikrim hiçbir zaman değişmeyecek. içen net malın en önde gidenidir hocam. dediğin gibi hem kendine hem çevrene çok büyük rahatsızlık ve zarar veriyorsun. üstüne fiyatı da çok pahalı. günlük 1 paket içsen aylık binlerce liran çöpe gidiyor. soruyorsun neden içiyorsun diye. ya abi hayatımız stresli, hayatla mücadele ediyoruz, bir sigaramız var ona mı laf ediyorsunuz diyor herkes. tamamen yalan. arkadaş çevresinde kanka sen de dene diyen p1çlere uyup bağımlı olmuşlar. bağımlıyım dememek için stresten içiyoruz diye bahane üretiyorlar.

bende biraz böyle düşünüyordum ama empati yaparsan içenlerin neden içtigini anlarsın. içen kişilerin çogu antidepresan hap içmek yerine sigara içiyor. psikolojileri bozuk oldugu için içiyorlar. sigara onları rahatlatıyormuş öyle söylüyorlar. hatta biri ben sigara içmezsem sinir krizine girerim beni hastaneye kapatırlar demişti.

İçenlere bu yüzden içmesini tavsiye etmememe ragmen fazla kızmıyorum. ama gerçekten çok boş bir iş. böyle söyleyenler direkt olarak aciz olduklarını belli ediyorlar. rahatlamak için kendini sakinleştirmek için belki dünyada yüzlerce şey var. sigaraya bagımlı olmaya gerek yok. Umarım kendilerini rahatlatacak daha saglıklı ve güzel bir yol bulur içenler ve sigara bir daha içmezler.

Son düzenleme:

LoserIl

80+ Silver

Gif Man

80+ Gold
bende biraz böyle düşünüyordum ama empati yaparsan içenlerin neden içtigini anlarsın. içen kişilerin çogu antidepresan hap içmek yerine sigara içiyor. psikolojileri bozuk oldugu için içiyorlar. sigara onları rahatlatıyormuş öyle söylüyorlar. hatta biri ben sigara içmezsem sinir krizine girerim beni hastaneye kapatırlar demişti.

İçenlere bu yüzden içmesini tavsiye etmeme ragmen fazla kızmıyorum. ama gerçekten çok boş bir iş. böyle söyleyenler direkt olarak aciz olduklarını belli ediyorlar. rahatlamak için kendini sakinleştirmek için belki dünyada yüzlerce şey var. sigaraya bagımlı olmaya gerek yok. Umarım kendilerini rahatlatacak daha saglıklı ve güzel bir yol bulur içenler ve sigara bir daha içmezler.
Bu Ülkede Yaşamak Yeter Zaten , Psikolojinin Bozulması İçin . :peeposad::PeepoLeave:

İçenlere Lafım Yok Ama Ulu Orta Yerdede İçme Be Kardeşim Git Kuydu Köşede İstediğin Kadar Zıkkımlan .

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Feyzan Mutluay

LoserIl

80+ Silver

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Feyzan Mutluay
Umarım olmaz. İçen arkadaşlarım var zaten ama görmezden geliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin nasıl 73 mesajın olabiliyor çok sık görüyorum konularda mesajlarını
bilmem

Slamori

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Deniz
İçmeyin Diye Zam Yapıyorlar Kardeşim Meyve Suyu İç
IMG_1694.jpeg