Neler Yeni

sıkıntılı ruh halinden nasıl kurtulabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hasbi Hamza ÖZCAN
Dini inancın varsa ona sarılmayı dene, yaşadığın yerin çevresinde ormanlık alanlar varsa sabah erken saatlerde kimse yokken kuşlar cıvıldarken yürüyüşe çık, al bir hasır yada hamak yat, kitap oku, müzik dinle, kendini serbest bırak ağla, insanın içini açar. Az da olsa para kazanabileceğin bir uğraşın yada imkanın varsa para kazan, iyi hissettirir. Spor yap, en basitinden çık koşmaya başla yorulana kadar, yorulunca dinlen bir çay iç. Sevdiğin, kendine rol model aldığın birileri varsa tavsiyelerini, konuşmalarını dinle. Farklı insanlarla dertleş, herkesin kafasından farklı yorum ve tavsiyeler çıkıyor, herkesin anlayış ve yorum kapasitesi bir olmuyor. Ben dahil buradaki birçok kişiyle de anonim olarak dertleşebilirsin. Umarım daha iyi olursun.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,030
İsim
Semih Boran
İslâm'ı öğrenebilirsiniz. Sizi rahatlatır ve ilminizi de artırmış olursunuz.

NightWish2434

80+ Silver
bilgisayar telefonda başında çok sıkılıyorum, birkaç tane arkadaşım var zaten ikisi işte çalışmaya başladı akşam eve yorgun geliyorlar bir tane daha arkadaşım var o da hiç dışarı çıkmıyor ne kadar ısrar etsem de, evde çok sıkıldım, beraber dışarı çıkacak bir yerlere gidebilecek biri de yok, belli bir ortam olmadığını için yeni arkadaş da edinemiyorum, zaten psikolojim iyi değil (sevdiğim kızdan dolayı), iyice bunaldım, kafayı sıyırmak üzereyim, gece sıkıntıdan uyuyamıyorum, yatakta dolanıyorum telefona bakıyorum ama telefondan bilgisayar bıktığım için yapacak bir şey bulamıyorum, bu ruh halinden dolayı hiçbir şey yapasım da olmuyor, evde piyano gitar var ama elime hiç alasım gelmiyor, sıkıldıkça yemek yerim normalde ama şuan kilo almak istemediğim için abur cubur falan da yiyemiyorum, nasıl kurtulabilirim bu ruh halinden?
Aynı ben

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,944
İsim
MehmedVII
bilgisayar telefonda başında çok sıkılıyorum, birkaç tane arkadaşım var zaten ikisi işte çalışmaya başladı akşam eve yorgun geliyorlar bir tane daha arkadaşım var o da hiç dışarı çıkmıyor ne kadar ısrar etsem de, evde çok sıkıldım, beraber dışarı çıkacak bir yerlere gidebilecek biri de yok, belli bir ortam olmadığını için yeni arkadaş da edinemiyorum, zaten psikolojim iyi değil (sevdiğim kızdan dolayı), iyice bunaldım, kafayı sıyırmak üzereyim, gece sıkıntıdan uyuyamıyorum, yatakta dolanıyorum telefona bakıyorum ama telefondan bilgisayar bıktığım için yapacak bir şey bulamıyorum, bu ruh halinden dolayı hiçbir şey yapasım da olmuyor, evde piyano gitar var ama elime hiç alasım gelmiyor, sıkıldıkça yemek yerim normalde ama şuan kilo almak istemediğim için abur cubur falan da yiyemiyorum, nasıl kurtulabilirim bu ruh halinden?
Hocam oyun açısından konuşacam. Belki de oynadığın oyunlar senlik gibi görünse de değildir. Başka türde oyunları dene. Mümkünse kısa oyunlar daha iyi olur.

wake up to reality

80+ Silver
Aga sana para lazım. Herşeyin çözümü
durumum iyi sayılır aslında, tabi para fazla olsa ne bileyim amerikaya gezmeye falan giderdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam oyun açısından konuşacam. Belki de oynadığın oyunlar senlik gibi görünse de değildir. Başka türde oyunları dene. Mümkünse kısa oyunlar daha iyi olur.
oyunlar çok zevk vermiyor ama kendimi zorlayıp oyunlara da sarmak istemiyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

wake up to reality

80+ Silver
güncelleme: 2 haftadan uzun süredir spora gidiyorum ama bu sıkıntılı ruh hali geçmedi, gün içi sporda kafa dağıtmış gibi oluyormuş sadece, kalan süreler yine hep aynı

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
Dışarı çık gez dolaş eğlen hayat surekli telefon pc arasinda gecmez veya cok sıkılıyorsan sende bi is bul kendine calis

Top Bottom