Neler Yeni

sıkıntılı ruh halinden nasıl kurtulabilirim?

wake up to reality

80+ Silver
bilgisayar telefonda başında çok sıkılıyorum, birkaç tane arkadaşım var zaten ikisi işte çalışmaya başladı akşam eve yorgun geliyorlar bir tane daha arkadaşım var o da hiç dışarı çıkmıyor ne kadar ısrar etsem de, evde çok sıkıldım, beraber dışarı çıkacak bir yerlere gidebilecek biri de yok, belli bir ortam olmadığını için yeni arkadaş da edinemiyorum, zaten psikolojim iyi değil (sevdiğim kızdan dolayı), iyice bunaldım, kafayı sıyırmak üzereyim, gece sıkıntıdan uyuyamıyorum, yatakta dolanıyorum telefona bakıyorum ama telefondan bilgisayar bıktığım için yapacak bir şey bulamıyorum, bu ruh halinden dolayı hiçbir şey yapasım da olmuyor, evde piyano gitar var ama elime hiç alasım gelmiyor, sıkıldıkça yemek yerim normalde ama şuan kilo almak istemediğim için abur cubur falan da yiyemiyorum, nasıl kurtulabilirim bu ruh halinden?

• Üzgün
Reaksiyonlar: Che_

34byk21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Muhammed
bilgisayar telefonda başında çok sıkılıyorum, birkaç tane arkadaşım var zaten ikisi işte çalışmaya başladı akşam eve yorgun geliyorlar bir tane daha arkadaşım var o da hiç dışarı çıkmıyor ne kadar ısrar etsem de, evde çok sıkıldım, beraber dışarı çıkacak bir yerlere gidebilecek biri de yok, belli bir ortam olmadığını için yeni arkadaş da edinemiyorum, zaten psikolojim iyi değil (sevdiğim kızdan dolayı), iyice bunaldım, kafayı sıyırmak üzereyim, gece sıkıntıdan uyuyamıyorum, yatakta dolanıyorum telefona bakıyorum ama telefondan bilgisayar bıktığım için yapacak bir şey bulamıyorum, bu ruh halinden dolayı hiçbir şey yapasım da olmuyor, evde piyano gitar var ama elime hiç alasım gelmiyor, sıkıldıkça yemek yerim normalde ama şuan kilo almak istemediğim için abur cubur falan da yiyemiyorum, nasıl kurtulabilirim bu ruh halinden?
yaş kaç

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Hocam tek çözüm Artık GYM olmuş. :kekw:
Hocam yaşınız kaçtı acaba Çünkü sevdiğim kız filan bu işler biraz boş geliyor artık bana da o yüzden soruyorum ne zamandır seviyorsunuz aranızda ne oldu da bu kadar psikolojinizi bozucak dereceye geldi bu hanımefendi :D

wake up to reality

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam yaşınız kaçtı acaba Çünkü sevdiğim kız filan bu işler biraz boş geliyor artık bana da o yüzden soruyorum ne zamandır seviyorsunuz aranızda ne oldu da bu kadar psikolojinizi bozucak dereceye geldi bu hanımefendi :D
kızla ilgili bir sorun yok, sorun bende, özgüvensiz olduğum için öyle konuşmuyorum bile kızla,
Mesaj otomatik birleştirildi:

gitmek istiyorum ama yakında yok yürümeyle 1saat sürer zaten o kadar git gel yaparsam spora halim kalır mı bilmiyorum

yaşım 18 olsa arabayla bir yerlere giderim ya da yurtdışına çıkarım gezmeye 18 yaş altı olmak beni çok kısıtlıyor ondan yapmak istediğim şeyleri yapamadığım oluyor

eroniga

80+
Hocam bende senin gibiyim malesef, bir kaç gün önce hüngür hüngür ağlamıştım zaten. Bende her gece hoşlandığım kızın hayalini kurarım. Kurban Bayramı'nda çoğu tatildeydi bu bile benim zoruma gitti herkes tatilde ben niye evdeyim diye.

wake up to reality

80+ Silver
Hocam bende senin gibiyim malesef, bir kaç gün önce hüngür hüngür ağlamıştım zaten. Bende her gece hoşlandığım kızın hayalini kurarım. Kurban Bayramı'nda çoğu tatildeydi bu bile benim zoruma gitti herkes tatilde ben niye evdeyim diye.
bende asıl sıkıntı kız da değil, bunalımdayım resmen, birinden hoşlanmam sadece beni biraz daha kötü etkiliyor

34byk21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Muhammed

bende asıl sıkıntı kız da değil, bunalımdayım resmen, birinden hoşlanmam sadece beni biraz daha kötü kanka özelden insta sal dertleşelim istersen

bende asıl sıkıntı kız da değil, bunalımdayım resmen, birinden hoşlanmam sadece beni biraz daha kötü etkiliyor
kanka bence senin panzehirin dertleşmek eğer dertleşmek istersen özelden instanı sal konuşalım

wake up to reality

80+ Silver
gitmek istiyorum ama yakında yok yürümeyle 1saat sürer zaten o kadar git gel yaparsam spora halim kalır mı bilmiyorum
yakında bir tane macfit var o da 1300tl, o parayı da veremiyorum

kanka bence senin panzehirin dertleşmek eğer dertleşmek istersen özelden instanı sal konuşalım
bu birkaç arkadaşla dertleşiyorum ama fayda etmiyor dertleşmek, bir şeyler yapmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum

34byk21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Muhammed
yakında bir tane macfit var o da 1300tl, o parayı da veremiyorum

bu birkaç arkadaşla dertleşiyorum ama fayda etmiyor dertleşmek, bir şeyler yapmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum
kızlarla konuşsan yaz şimdi mesela selam diye

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,227
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
aynı yaş aynı sıkıntılar gymde kurtarmadı beni 2 haftada 2 kere gittim sıkıldım gymdede bayram falan girdi yapcak bişi yok çözüm bulursan benide pingle

34byk21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Muhammed
kızla hiç yakın değiliz öyle durduk yere yazamam
ya ne kasıyon bilader selam yaz geç her konuştugun kızla samimi olcan diye bişe varmı he bide konuşmadan nasıl samimi olacan he benim güzel yakışıklı kardeşim canını yerim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,027
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom