Neler Yeni

Öneri Sıkmayacak mobil oyun

Golf 4 R32

80+ Silver
Geçen gün getting over it indirdim ama oyun imkansız derecede. Sonra geri sildim. Tür olarak ona benzeyen de olur savaş da araba da olur fark etmez ama yeter ki sıkmasın sürekli oynanabilecek bir oyun olsun.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Abdullah
Geçen gün getting over it indirdim ama oyun imkansız derecede. Sonra geri sildim. Tür olarak ona benzeyen de olur savaş da araba da olur fark etmez ama yeter ki sıkmasın sürekli oynanabilecek bir oyun olsun.
Benzemiyor ama wild rift e saatlerini harcarsın

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Kolay ve hızla adam öldürmesi kolay olduğundan ben Mobile legends klasikte saatlerce oynardım Alucard ile. Wild rift daha zor ve uzun geldi hep bana.

Golf 4 R32

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kolay ve hızla adam öldürmesi kolay olduğundan ben Mobile legends klasikte saatlerce oynardım Alucard ile. Wild rift daha zor ve uzun geldi hep bana.
Ya öyle oyunları hiç sevmiyorum. Lol, dota2, mobile legends, wild rift. Hepsi aynı hepsi çöp bana göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonun özelliklerini yazar mısın

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Ya öyle oyunları hiç sevmiyorum. Lol, dota2, mobile legends, wild rift. Hepsi aynı hepsi çöp bana göre.
COD Mobile, Standoff 2, Mobil gta serileri, Among us, Criminal Case, PC Simulator, 8 ball pool, golf battle, NFS: No limits. Benim gözümde altın oyunlardır. hepsine sıra sıra bakın derim.

ReDanger

80+ Bronze
Vampire survivors.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,318
İsim
MehmedVII
Rocket League Sideswipe sıkılmadığım nadir mobil oyunlardan. Tel iyiyse PSP ve PS2 emülatrü indir gow,tekken,mortal kombat,metal falan oynuyorum.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Top Bottom