Neler Yeni

Silent Hill 2 alınır mı?

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Arif
Normalde bir süredir Black Myth: Wukong için para biriktiriyorum ama bugün Silent Hill 2'nin yorumlarını okuyunca acaba onu mu tercih etmeliyim diye bir çıkmaza girdim. Biliyorum ikisi de çok farklı tür oyunlar ama ben her iki türü de sevdiğimden dolayı arada kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Oyun sürelerini de göz önünde bulundurursanız sevinirim.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,605
İsim
oğuzhan ege
Bu merak ettiğim bir konu değil. Ben Steam kütüphaneme alıyorum.
kırılmış bu arada ozaman senin konuya değinirsek bence açık farkla Black Myth: Wukong demek isterim god of war gibi oyun eğer oynadıysanız o oyuna benzetiyorum ve kırılmasını bekliyorum.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Arif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kırılmış bu arada ozaman senin konuya değinirsek bence açık farkla Black Myth: Wukong demek isterim god of war gibi oyun eğer oynadıysanız o oyuna benzetiyorum ve kırılmasını bekliyorum.
Evet god of War oyunlarının Ragnarok dahil olmak üzere hepsini oynadım. Benimde içimden oynanış süresinin fazla olmasından dolayı o geliyor açıkçası. Teşekkürler.

Murkof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Mert Soydan
Wukong kırılmadı mı? Geçen Dodinin sitesinde görmüştüm galiba . Ya da yanlş görmüşüm bilmiyorum.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Arif
Wukong kırılmadı mı? Geçen Dodinin sitesinde görmüştüm galiba . Ya da yanlş görmüşüm bilmiyorum.
Komik olan ne kral? Sadece kütüphaneme almak istediğimi söyledim.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yani çok sağlam bir hikaye deneyimlemek istiyorsanız alın. Ben maalesef izlemekle yetindim çünkü oynayamıyorum harbi korku oyunu 1 saat dayanabildim.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Arif
Yani çok sağlam bir hikaye deneyimlemek istiyorsanız alın. Ben maalesef izlemekle yetindim çünkü oynayamıyorum harbi korku oyunu 1 saat dayanabildim.
Bu deneyimlemek istediğim bir şey ama oyun 10 saat olduğu için biraz mesafeliyim açıkçası. 2 günde bitecek çünkü.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,605
İsim
oğuzhan ege
hocam bilgim yok genelde benim indirdiğim tek bir site var orda yoksa indirmiyorum malesef.

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Selim
Wukong ve gow u benzetmeniz de bi enteresan olmuş. Gow tps aksiyon, wukong souls like tarzı bir oyun. İkisinin de fantastik öğeler içermesi ve mitoloji barındırması onları oyun türlerinde aynı sınıfa koymaz.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Arif
Wukong ve gow u benzetmeniz de bi enteresan olmuş. Gow tps aksiyon, wukong souls like tarzı bir oyun. İkisinin de fantastik öğeler içermesi ve mitoloji barındırması onları oyun türlerinde aynı sınıfa koymaz.
Kalite bakımından benzetmiştir belki.

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren Cem
monitörünün hz'ine portlamışlar oyunda 100 fps almama rağmen monitör 144 olduğu için laglı geliyor dönüşler acayip saçma olay

Top Bottom