Neler Yeni

silinen dosyaları geri getirme

Kmlklcli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kemak kılıçlı
Klasörünü kendi adıyla buluyor. Ama birebir diskinin şeklinde olmadığından klasörü arayıp bulman gerekecek.
Mesela en son telefon kurtardığımda #1 Lost partition(ExFAT), other lost files gibi klasörler vardı. Aralarından girip aradığın klasörleri bulmam gerekti.
hocam çok sağol fotoğrafların çoğu geldi ama videoların hiçbiri gelmemiş yada ben bulamadım ama yinede sağol

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
hocam çok sağol fotoğrafların çoğu geldi ama videoların hiçbiri gelmemiş yada ben bulamadım ama yinede sağol
Rica ederim.
Şimdiye kadar bayağı kullandım tek tük bulamadığı veya bulup açamadığı oldu ama cidden çok az. Tarama sırasında sonuna kadar beklendiyse elbet bazılarını bulabilmen gerekli. Hepsinin olmama ihtimali yok desem yeridir.

Kmlklcli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kemak kılıçlı
Rica ederim.
Şimdiye kadar bayağı kullandım tek tük bulamadığı veya bulup açamadığı oldu ama cidden çok az. Tarama sırasında sonuna kadar beklendiyse elbet bazılarını bulabilmen gerekli. Hepsinin olmama ihtimali yok desem yeridir.
sonuna kadar bekledim video bulmadı derken hep sistem dosyalarıyla alakalı buldu benim kayıdım video yoktu birde bazı videolar bozuk onlara denk gelmiş olabilir yarın daha detaylı araştıracağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

sonuna kadar bekledim video bulmadı derken hep sistem dosyalarıyla alakalı buldu benim kayıdım video yoktu birde bazı videolar bozuk onlara denk gelmiş olabilir yarın daha detaylı araştıracağım
telefondan attığım için apple adlı bir klasör buldu onun içindede sadece fotoğraf var

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefondan attığım için apple adlı bir klasör buldu onun içindede sadece fotoğraf var
Umarım kalanlarıda bulursun. Birazda olsa ise yaradiysa ne mutlu bana

Kmlklcli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kemak kılıçlı
Yaradı yaradı tekrardan teşekkür ediyorum

Top Bottom