Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Silver Olmama Özel Tüm Ürünlerde Devasa İndirimler Olan Siteyi Veriyorum🔥

dostum üzmek istemezdim ama indirim ve inventus kelimeleri arasında doğrudan bir korelasyon yok o yüzden onun yüzdesini alamazsın :( şimdi sana istatistik mi öğretelim? istatistik öğrenmek isteyen üniversite okusun burası forum. bu karşılaştırmayı ancak ve ancak başka bir pazaryeri araması ile yapabilirsin ama sen zahmet etme ben yapayım hem de en ünlüsüyle... hazırsan geliyor: bebek bezinden klavyeye yani logosundan da anlaşılabileceği gibi A'dan Z'ye her şeyi satan üstelik globalde de faaliyet gösteren 'Amazon' keyword'ü sadece donanimarsivi forumunda 15k sonuç veriyorken inventus için 1430 sonuç inan bana çok anlamlı ve yüksek bir veridir ama sana istatistik anlatacak değilim. gel seni bi teste alayım ben motor becerilerinle ilgili daha oraya çok var % müzde alma sen xD
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece indirim olarak da bir arama yaptın mı acaba? Toplamda paylaşılan indirimlerin yüzde kaçı inventus indirimi? Dur sen onlara bakıp kendi kendini rezil etmek istemezsin. Ben sana atayım 56100 sonuç çıktı. Bunu da yüzdesele vurursak inventus indirimi toplam paylaşılan indirimler içinde %2.54 oranında paylaşılmış. Senin gibi kendini süper zeka sanan birinin bu yüzdesel oranların ne anlama geldiğini bildiğini düşünüyorum. Daha fazla kendini rezil etmeden gitsen iyi olur.
Alıntıyı görüntüle
güldürdü baya bu arada kurduğun ilişki söylemeden edemicem ironi işte böyle yapılır hakkını veriyorsun kamyon tekeri gibi patladım yaptığın işleme valla makarasın 😜 editleme de cümle alem görsün rezilliği

Son düzenleme:

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
dostum üzmek istemezdim ama indirim ve inventus kelimeleri arasında doğrudan bir korelasyon yok o yüzden onun yüzdesini alamazsın :( şimdi sana istatistik mi öğretelim? istatistik öğrenmek isteyen üniversite okusun burası forum. bebek bezinden klavyeye yani logosundan da anlaşılabileceği gibi A'dan Z'ye her şeyi satan üstelik globalde de faaliyet gösteren 'Amazon' sonucu sadece donanimarsivi forumunda 15k sonuç veriyorken inventus için 1430 sonuç inan bana çok anlamlı ve yüksek bir veridir ama sana istatistik anlatacak değilim. gel seni bi teste alayım ben motor becerilerinle ilgili daha oraya çok var % müzde alma sen xD

güldürdü baya bu arada kurduğun ilişki söylemeden edemicem ironi işte böyle yapılır hakkını veriyorsun
Hahahaha harbiden tam bir şark kurnazısın. İstatistikten bahsedip sadece amazon ile inventusu kıyaslaman ayrı bir komikmiş. Ben sana indirim üzerinde paylaşılan toplam konularda inventus için ne kadar paylaşıldığının verisini ortaya koyuyorum. Sende bana şunu diyorsun "Apple ile general mobile ı kıyasladım.". Aynen anlıyorum.

Hahahaha harbiden tam bir şark kurnazısın. İstatistikten bahsedip sadece amazon ile inventusu kıyaslaman ayrı bir komikmiş. Ben sana indirim üzerinde paylaşılan toplam konularda inventus için ne kadar paylaşıldığının verisini ortaya koyuyorum. Sende bana şunu diyorsun "Apple ile general mobile ı kıyasladım.". Aynen anlıyorum.
Amazon yani en ünlüsüyle karşılaştırdım keyword hacmini bunu bile aglılamakta zorlanıyorsun gerçekten üzgünüm adına :(hala yaptığın işlemin anlamlı bir veri olduğunu iddia ediyorsun dehşet içindeyim. ah be yazdıklarımı anlayınca tekrar konuşmak isterim seninle ama nolur editleme yazdıklarını olur mu? özellikle de o indirim argümanındaki %'yi. arada bakıp bakıp gülcem çünkü ben canım sıkılınca. kendine iyi bak dostum hayatta başarılar doğal seleksiyonun sana olabildiğince geç uğraması umuduyla 👌
1693560884514.png

şu da şurada dursun editlersin falan değerli üyeler bu istatistik bayramından mahrum kalmasın.

Son düzenleme:

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Amazon yani en ünlüsüyle karşılaştırdım keyword hacmini bunu bile aglılamakta zorlanıyorsun gerçekten üzgünüm adına :(hala yaptığın işlemin anlamlı bir veri olduğunu iddia ediyorsun dehşet içindeyim. ah be yazdıklarımı anlayınca tekrar konuşmak isterim seninle ama nolur editleme yazdıklarını olur mu? özellikle de o indirim argümanındaki %'yi. arada bakıp bakıp gülcem çünkü ben canım sıkılınca. kendine iyi bak dostum hayatta başarılar doğal seleksiyonun sana olabildiğince geç uğraması umuduyla 👌
Evet, istatistik yaparken elbette sadece bir firma ile diğer firmayı kıyaslamalısın. Bilindik 3-4 adet firma ile inventus arama sonuçlarını toplayıp, inventusun yüzde kaç oranında bulunduğunu matematiğe dökmek yerine, Amazon vs İnventus yapalım. Sende haklısın aslında, bende böyle bir durumun içine düşsem, kaçacak bir yol arardım. Hatanızı kabul edip, mantıklı bir matematik sunmadığınız sürece bana yazmamanızı rica ederim. Çünkü uğraştığıma değmiyor, hatanızı kabul etmek istemiyorsunuz. Egonuz mantıklı düşünmenize izin verdiğinde konuyu tekrar görüşebiliriz. İyi forumlar dilerim.

Evet, istatistik yaparken elbette sadece bir firma ile diğer firmayı kıyaslamalısın. Bilindik 3-4 adet firma ile inventus arama sonuçlarını toplayıp, inventusun yüzde kaç oranında bulunduğunu matematiğe dökmek yerine, Amazon vs İnventus yapalım. Sende haklısın aslında, bende böyle bir durumun içine düşsem, kaçacak bir yol arardım. Hatanızı kabul edip, mantıklı bir matematik sunmadığınız sürece bana yazmamanızı rica ederim. Çünkü uğraştığıma değmiyor, hatanızı kabul etmek istemiyorsunuz. Egonuz mantıklı düşünmenize izin verdiğinde konuyu tekrar görüşebiliriz. İyi forumlar dilerim.
:( Umarım başka bir kullanıcı sana anlayabileceğin dilde anlatabilir ben anlatamadım üzgünüm tek umudum bu. İnanmazsın ama benim hatam yok belki birkaç kere okuman gerekiyordur anlayabilmen için keyifli forumlar :)
Untitled-1.jpg

özetle şundan oldu bize :((((

Son düzenleme:

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz
68mesajıyla senden daha fazla faydası olduguna eminim ama ıspatlayamam
Tamam Kanka Sensin

:( Umarım başka bir kullanıcı sana anlayabileceğin dilde anlatabilir ben anlatamadım üzgünüm tek umudum bu. İnanmazsın ama benim hatam yok belki birkaç kere okuman gerekiyordur anlayabilmen için keyifli forumlar :)
Arkadaş Sana 10 Numara Tespitini Yapıp Ortaya Koymuş Sen Hala Tartışıyorsun Yediremiyorsan Boşu Kes Konuşma Daha Saçma Saçma Bide Seni Bu Kadar Kudurtan Ne Onu Anlamadım :D İster İroni Yaparım İster Yapmam Sana Ne Seni İlgilendiren Bir Şey Mi Var Sen Alışverişini Yap Yada Yapma Çık Konudan Yani Tartışmaya Gerek Yok Boş Ego Göstermene Senin Kadar Bu Forumda Bu Kadar Ego Kasan Görmedim Bir İroniyi Bile Anlamicak Kadar Küçüksün O Yüzden Sus Ve Sadece Konudan Ayrıl

Tamam Kanka Sensin

Arkadaş Sana 10 Numara Tespitini Yapıp Ortaya Koymuş Sen Hala Tartışıyorsun Yediremiyorsan Boşu Kes Konuşma Daha Saçma Saçma Bide Seni Bu Kadar Kudurtan Ne Onu Anlamadım :D İster İroni Yaparım İster Yapmam Sana Ne Seni İlgilendiren Bir Şey Mi Var Sen Alışverişini Yap Yada Yapma Çık Konudan Yani Tartışmaya Gerek Yok Boş Ego Göstermene Senin Kadar Bu Forumda Bu Kadar Ego Kasan Görmedim Bir İroniyi Bile Anlamicak Kadar Küçüksün O Yüzden Sus Ve Sadece Konudan Ayrıl
heh geldi kafası karışık :d dostum sen bi dur ya zaten şu yazışınla seni ciddiye alamıyorum ne anlatıyosun 2008 MSN furyası geri mi döndü? gel tavla atalım

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz
heh geldi kafası karışık :d dostum sen bi dur ya zaten şu yazışınla seni ciddiye alamıyorum ne anlatıyosun 2002 MSN furyası geri mi döndü? gel tavla atalım
IEPOIUGWEOUGRFWEW8RGOUOWE3O8Y Konunun 2002 Msn İle Ne Alakası Var Gümledim Kanka Sen Artık Bi Sus Ya Bi Sal Baba Bizi Yeter Çok Boş Yaptın Yani O Kadar Yaptın Ki Konuyla Alakasız Şeyleri Öne Sunuyon IWSEIHGOFTSRGSOUGRSUGOZUEROUGZER

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
heh geldi kafası karışık :d dostum sen bi dur ya zaten şu yazışınla seni ciddiye alamıyorum ne anlatıyosun 2008 MSN furyası geri mi döndü? gel tavla atalım
arkadasın msn in ne oldugunu bılecegını sanmıyorum dostum cok zorlama arkadası

IEPOIUGWEOUGRFWEW8RGOUOWE3O8Y Konunun 2002 Msn İle Ne Alakası Var Gümledim Kanka Sen Artık Bi Sus Ya Bi Sal Baba Bizi Yeter Çok Boş Yaptın Yani O Kadar Yaptın Ki Konuyla Alakasız Şeyleri Öne Sunuyon IWSEIHGOFTSRGSOUGRSUGOZUEROUGZER
napalım o zaman arkadaşa yeni eğitim-öğretim yılında başarılar dileyelim. karnesi iyi gelir umarım bir sonraki inventus indiriminden hediye mediye alırlar :)

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz
IPWHERTTOIYURAWEOUTTAWEROUATEROUAER Egoya Bak Tavan DFRISPIHPZEIHERIHREIH En Büyük Sensin Kanka En Old'da Sensin Tamam Hatta Msn'i Kuranda Sensin

napalım o zaman arkadaşa yeni eğitim-öğretim yılında başarılar dileyelim. karnesi iyi gelir umarım bir sonraki inventus indiriminden hediye mediye alırlar :)
GZDIERSGERZOUGDEROITEROI Hala Sen Boşu Kesmedin Mi Ya :D Devam Et Bakalım Nereye Kadar

Bzsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Kerem
🔥Dün Gece Bilerek Sadece Anakart Linki Vermiştim Ama Bugün Size Özel Tüm Ürünlerde Gerçek İndirimler Olan Linki Verecem Koşun Koşun Alın Site Güvenilir Probleminiz Olmasın Buyurun🔥

🔥 Site Linki : https://inventus.com.tr/firsat-urunleri 🔥

Aşşağıda Benim Favorilerimi Bulabilirsiniz

GIGABYTE B550M K : 2168 TL : Ürün Linki

ASUS Dual RTX 4070 OC Edition DUAL-RTX4070-O12G : 21.698 TL : Ürün Linki

VIEWSONIC VX2468-PC-MHD : 3752 TL : Ürün Linki

REDRAGON K568 RGB DARK AVENGER V2 : 898 TL : Ürün Linki

ASUS Dual Radeon RX 7600 OC Edition 8GB GDDR6 : 8615 TL : Ürün Linki

ASUS GeForce TUF-RTX4080-O16G-GAMING : 40241 TL : Ürün Linki

Hocam hergün aynı şeyi paylasmasanmı artık

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası