Neler Yeni

Sinan Oğan Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,147
İsim
Yusuf Karakaya
Bence iyi aday ama bu seçimde ortaya çıkmamalıydı

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
Türkçülük konusunda gerçekten iyi sözleri var fakat biraz uçuk bir lider %30 nedur kardeşim utopya mi burası

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Tufan Hazar Erdoğan
Bu seçim çok kritik olduğu için zaten ülke de 2ye bölünme var, Sinan Oğan ı herkes çok geç tanıdı oy yüzdesi bu yüzden fazla olmayacaktır. Ciddi donanımlı birisi ve ülkemizi çok iyi temsil edebilecek kapasiteye sahip. 2028de ki seçimde çok ciddi bir aday hatta Cumhurbaşkanı olacağını düşünüyorum

DonanımFikir

Beta Berk Bayındır 'ı Rahmetle Anıyoruz
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,585
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Gerçekten siyasetçiler arasında gerçekten aklını en düzgün kullanan adamdır.
Kazanabileceğini versem kesinlikle veririm. tabii ki yıllardır AKP CHP düzeni oturduğu için bir anda milletin onu bilinirliği yavaş yavaş artacak ama emin bir şekilde artar diye düşünüyorum.

Venzyq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Utku Üçlüprizoğlu

Kara*

80+ Silver
İyi aday ama kendisiyle çeliştiği için bazı konularda milletin güvenini sarstı siyasette normal gayet bunlar. Şahsen inanmıyorum artık yok dinci milliyetçi cart curt siyasete ayar verdiğini kendi çıkarları boşa gitmesin ve koyun kitlenin malum kişileri deli gibi desteklediği sürece karşısına istediğimiz kadar adam koyalım yine "-" olur ülkenin yarısı zaten bu kişileri istemiyor ellerinden anca bu kadar geliyor. Herkesin kendisine göre bazı haklı olduğu düşünceleri var ama bu işin daha milliyetçiliği ıvırı zıvırı kalmadı yani ona bakılırsa malum adamı indirmek isteyen kesim 10-12 yıl önce ilk haraketleri başlattılar doğru düzgün destekleyen olmadı yine işe yaramadı tabi o sıra dini milliyetçiliği iyi kullandı malum kişiler inandı halk. Hepar falan vardı osman paşa'nın onun haraketleri ilk iyidi sonra bozuldu galiba siyasi kariyeri fena değildi hataları vardı ama pek etkin olamadı.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Açılan gün ile bugün arasında uçurum gibi bir fark var. O günlerde gören herkes seviyordu fakat şimdi seveni azaldı.

Keşke tarafsız kalsaydı da 2028'de hem sağı parçalasaydı hem de solu. Yazık etti kendine. En büyük olabileceğini düşünüyordum ama Erdoğan'ın piyonu oldu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,074
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom