Neler Yeni

sinan oğanın akp ye desteği

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
yunus emre yılmaz
bunun hakkında düsüncelerinizi bekliyorum bende düsüncelerimi yazacağım

melidoas6

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Sosyal medyada linç yiyor şuan. Kendi ve çevresindekilerle vardığı bir karar galiba. Ben şahsen tarafsız kalmasını bekliyordum. O kadar söyleme ters düştü

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Sinan oğana oy vermiş biri olarak tarafsız kalmasını tercih ederdim ancak söylediğine göre söylediği şartları millet ittifakı kabul etmemiş cumhur ittifakı kabul etmiş bu yüzden onunla anlaşmış. Perde arkasında bir şeyler döndüğü belli ancak bir plan doğrultusun da böyle yaptığını düşünüyorum kendi adıma. 2. tur büyük ihtimalle erdoğan kazanacak ve umarım bir görev verilmiştir bu doğrultu da kendi istediği şeyleri yapma imkanı bulucaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
yunus emre yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sinan oğana oy vermiş biri olarak tarafsız kalmasını tercih ederdim ancak söylediğine göre söylediği şartları millet ittifakı kabul etmemiş cumhur ittifakı kabul etmiş bu yüzden onunla anlaşmış. Perde arkasında bir şeyler döndüğü belli ancak bir plan doğrultusun da böyle yaptığını düşünüyorum kendi adıma. 2. tur büyük ihtimalle erdoğan kazanacak ve umarım bir görev verilmiştir bu doğrultu da kendi istediği şeyleri yapma imkanı bulucaktır.
ama kanka S.oğan ben domuz bağı yapanlarla bir olmam demisti akp simdi hüdapar ile hüdapar fetö yü terör örgütü olarak görmüyor yani simdi sinan oğan terör örgütünü destekliyor

Kara*

80+ Silver
Tarafsız kalmadıysa kendi fikirlerince vardır bir planı, lakin kitlenin büyük çoğunluğundan linç yemeye başladığı için sevmiyorlar pek. Yani planı olması güzel ama eskiden yazdığı şeylerle denk düşmesi iyi değil, rte onu belirli bir mevkiye vs alsa bile onu dinleyeceğini sanmıyorum. Onu dinlemesi için en fazla bahçeli gibi bir mevkide olması gerek yani bana normal geliyor klasik siyaset taraf değişir değişmez onun kararı ama arkasındaki kitleyide kendisinden soğutması tr siyaseti olarak düşünürsek hem sağ hem sol sevmez kariyeri zamanla erir.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
ama kanka S.oğan ben domuz bağı yapanlarla bir olmam demisti akp simdi hüdapar ile hüdapar fetö yü terör örgütü olarak görmüyor yani simdi sinan oğan terör örgütünü destekliyor
Sence sinan oğan onu bilmiyor mu. Tarafsız olsaydı bir şey değişicek miydi. hüdapar akpden ayrılamıcaktı ama şuan akpnin içinde gibi bir şey olucak ve belki bir söz sahibi olucak hüdaparı partiden temizleyebilicek en azından. Birde şöyle düşünelim millet ittifakını desteklediğini varsayalım ve kk cumhurbaşkanlığını kazandığını da varsayalım meclis çoğunluğu akp de bunun sayesinde kk'nın eli kolu bağlı durucak ve ne kendisi ne sinan oğan hiçbir şekilde bir şey yapamıcak. Bu yönden bakmanız lazım. Adam stratejist emin olun daha ne gibi planları vardır. Bekleyip görücez.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,118
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
"Plana Sadık Kal"

Top Bottom