Neler Yeni

Sinerji 3 kere ölü piksel monitör yolladı

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Arda Baş
İtopyadan Alınmaz çok Yavaş geliyor , Hepsiburadan'dan almanı tavsiye ederim Kolay gelsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ali
hocam dün akşam itopya indirimdeydi 2100 den 1800 e duşurmustu zaten aklimdaki montiördü yapiştirdim umarim ölü pixel cikmaz. şuan sanirsam 2000tl fiyati
Hala indirimde ama itopyadan bişey almaya çekiniyorum müşteri hizmetleri çok kötü gerçekten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Piyasada en uygun 1950 TL gözüküyor şu an. Akşam indirime girerse İtopya'dan sipariş verirsin, elindekinin de iadesini istersin. Yoksa Sinerji'den sağlam gelene kadar değişime devam :)
Şuanda indirimde itopyada1800 tl ama müşteri hizmetleri cok kötü bu monitör de bu kadar sorun yaşadım sinerji sağolsun ilgili ama itopya cok yorar sorun çıkarsa

azahgumus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Azah Gümüş
Hala indirimde ama itopyadan bişey almaya çekiniyorum müşteri hizmetleri çok kötü gerçekten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuanda indirimde itopyada1800 TL ama müşteri hizmetleri cok kötü bu monitör de bu kadar sorun yaşadım sinerji sağolsun ilgili ama itopya cok yorar sorun çıkarsa
Yani o konuda bir şey diyemiyorum çünkü tamamen şans işi. Sorunsuz alışveriş yapan da sorun yaşayan da çok. İstanbul'daysan Acıbadem mağazasından gidip elden teslim almak en mantıklısı. Bana çok yakın o yönden şanslıyım :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,086
Üyeler
157,330
Son üye
python678
Top Bottom