Neler Yeni

Sipariş onaylamak bu kadar mı zor

Hydranoid

80+ Bronze
Dostum sabırsızlıkla ne alakası var :D stokta olmayan ürünü satıyor sipariş onaylamıyor veya durumu açıklamıyor arayınca düzgün bir dille konuşmuyor bak yukarıda yazdım bugün sipariş verdim gün içinde kargoladılar dedim. Geçen ay Sinerji kargoyu akşam verdi İstanbuldan ürün bir gecede Antalyaya geldi.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,997
İsim
uwu
Bugün İncehesaptan Bitfenix aldım öğlen 2de almıştım. Bir saat önce kargoladılar :D 1-2 ay önceden Sinerjiden bir şey aldım onlar da aynı gün kargolayıp ertesi gün elime ulaştırdılar :D aklınızda bulunsun paranızla rezil olmayın isterim 50-100 lira fark bile ödeseniz o şeyi kullanmayın bence. Adam sipariş onaylamıyor bilgi vermiyor yarın bir gün bir sorun çıkarsa garantisini iadesini düşünemiyorum
Hocam incehesap gibi hizmeti kolay kolay vermez çoğu satıcı bn itopya sinerjiye fln kötü demiyorum ama ince hesap biraz daha iyi sinerjiden tabi bu durum o günün yoğunluğuna göre değişir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum sabırsızlıkla ne alakası var :D stokta olmayan ürünü satıyor sipariş onaylamıyor veya durumu açıklamıyor arayınca düzgün bir dille konuşmuyor bak yukarıda yazdım bugün sipariş verdim gün içinde kargoladılar dedim. Geçen ay Sinerji kargoyu akşam verdi İstanbuldan ürün bir gecede Antalyaya geldi.
O ürünlerde gemide/limanda kalmıştır .d anlayan anladi

Hydranoid

80+ Bronze
Bnim aldığım mausun faturasında ücreti 0 TL yazmışlar tabi bn indirimde aldım dert edilecek bı miktar değil ama bu pahalı ürünlerde gerçekten ciddi bir sıkıntı
Dediğim gibi İncehesap anında faturayı da mail attı ama bunlar ne bilgi verdi ne başka bir şey. Tek yaptıkları parayı çekip ellerinde tutmak

mutlu..

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mutlu yıldırım
gencergamingten ürün almistim 3 gunde yollamislardi size denk geldi galiba boyle bir durum

ozyy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Akgün
Alıntıyı görüntüle
Dün gece sipariş verdim aradan bir iş günü geçmesine rağmen hala @GENCERGAMİNG onaylamadı sağolsunlar. Bu kadar mı sabırsızsın demeyin çoğu firma sipariş onaylamayı bırak kargolamış oluyor ertesi gün ulaştırıyor. Bu biraz sitem konusu haberiniz olsun diye açtım ben bunu görsem kararsız kalsam başka siteden bulsam onu alırdım yani. Bir de bu fiyat bandına kumandalı kasa öneriniz var mıdır varsa yazar mısınız?
2 gün sonra güncelleme (belki diğer yorumları okumaya üşenirsiniz diye) stokta yokmuş aradığımda perşembe cuma gelebileceğini onaylayabileceklerini söylediler tekrar sorduğumda pazartesi veya iki hafta dediler. (Ürün siparişimi bile onaylamadılar) İptal istedim direkt iptal ettiler bir saat sonra aradım iptalim bankaya yansımadı diye. 8-13 gün tutabiliyoruz dediler. (BANKAYA YANSIMASI AYRI BANA YANSIMASI AYRI neredeyse her firma anında bankaya iptal talimatı verir bankadan size yansımasını beklersiniz ama bunlar elinde tutabileceklerini söylediler. Nasıl tutabiliyorsun deyince de tamam ben konuşacam bugün talimat verdiricem dediler ama telefonda konuştuğunuzda ne aldığınızı unutuyorsunuz eve döner sipariş vermiş hissiyatı veriyor firmanın temsilcisi kurumsallık diye bir şey yok. Su anlık parayla ilgili bir güncelleme yok ama ben İncehesaptan öğlen saat 2de başka bir kasa siparişi verdim anında faturamı gönderdiler ve saat beşte kargoya verdiler :D

Bizde siparişin stoğu varsa da yoksa da otomatik onaylanıyor hocam. Bu yüzden stok takibi önemli.

Top Bottom