Neler Yeni

Çözüldü✓ Gaming.gen.tr Para İadesi Sağlamıyor

Ben ters ibrazda daha bulunmadan iadesi oldu sanmıştım...
Ha yok hocam para iadesi sağlandıktan sonra bankayı aradık ters ibrazı iptal etmek için
Firma parayı iade etti diye onlarda ters ibrazınız firmaya ulaşmış onlar parayı iade etmiş ve ters ibrazınızı da böylelikle iptal etmişler dediker

Petegrus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Petegrus
Ha yok hocam para iadesi sağlandıktan sonra bankayı aradık ters ibrazı iptal etmek için
Firma parayı iade etti diye onlarda ters ibrazınız firmaya ulaşmış onlar parayı iade etmiş ve ters ibrazınızı da böylelikle iptal etmişler dediker
Hocam merhabalar bende 5 haziranda bir iadede bulundum benimde 16 binliramı halen iade etmediler.Havale yoluyla satın alıp kargo yapılmadan iade etmiştim, bende bu ters ibrazı yapabilirmiyim ?

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
Hocam merhabalar bende 5 haziranda bir iadede bulundum benimde 16 binliramı halen iade etmediler.Havale yoluyla satın alıp kargo yapılmadan iade etmiştim, bende bu ters ibrazı yapabilirmiyim ?
Yani siz diyorsunuz ki ben parayı nakit olarak ödedim direkt kendilerine tüm parayı gönderdim. Kredi kartı ile taksitlendirmedim. Bu şekilde ters ibraz yapabilir miyim? Arkadaşlar cevap verir. Muhtemelen yapılamıyor nakit ödemelerde.

Petegrus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Petegrus
Yani siz diyorsunuz ki ben parayı nakit olarak ödedim direkt kendilerine tüm parayı gönderdim. Kredi kartı ile taksitlendirmedim. Bu şekilde ters ibraz yapabilir miyim? Arkadaşlar cevap verir. Muhtemelen yapılamıyor nakit ödemelerde.
benim 16 bini hacılayacaklar gibime geliyor

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
benim 16 bini hacılayacaklar gibime geliyor
Ben de 9.393.84 TL'ye CYBER-10400F sistemi sipariş ettim. 25 Mayıs salı günü sipariş ettim ve 27 Mayıs salı günü sistem paramparça geldi kargo yüzünden. Direkt aynı gün hemen kargo şubesine gidip ürünü geri yollattım. 28 Mayıs kendilerine ulaştı ürünüm. Bugün 16 Haziran elimde hala bir şey yok. 9.393.84 TL ise onlarda 25 Mayıs salı gününden beri. Paracığım :)

Petegrus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Petegrus
Ben de 9.393.84 TL'ye CYBER-10400F sistemi sipariş ettim. 25 Mayıs salı günü sipariş ettim ve 27 Mayıs salı günü sistem paramparça geldi kargo yüzünden. Direkt aynı gün hemen kargo şubesine gidip ürünü geri yollattım. 28 Mayıs kendilerine ulaştı ürünüm. Bugün 16 Haziran elimde hala bir şey yok. 9.393.84 TL ise onlarda 25 Mayıs salı gününden beri. Paracığım :)
Mevduata koysan 20 gün de 90-100 tl faiz işlerdi o paraya.

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
Mevduata koysan 20 gün de 90-100 TL faiz işlerdi o paraya.
Yapcak bir şey yok üstat. Biz bunları konuşuyoruz ama benim sistemi sağ salim yollayacaklar sıfır parçalar ile falan. Ben kendilerine güveniyorum.

evet yapabilirsiniz hocam
ve yapında derim yoksa gerçekten ciddiye alan bir firma değil sürekli vakit geçirme peşindeler

Siz tam olarak nasıl hallettiniz.Bankayı aradığımda hangi bölüme yönlenmeliyim ve neler söylemeliyim.
gaming.gen.tr den alışveriş yaptım ürün iptali sağlanmasına rağmen para iadem yapılmadı ters ibrazda bulunmak istiyorum deyin onlar yardımcı olurlar hocam
ayrıca ödemeyi havale ile yaptığınızı da belirtin

Top Bottom