Neler Yeni

Sırf Logo'dan dolayı HP Almayacağım

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Ahmet Yıldırım

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Hayır ışık yanmıyor. Bence yanmasının oek bir önemi yok logoyu açtıktan sonra fark etmiyorsun bile. Renkli aynalı bir yapısı var. Kendini görebiliyon.
Bilgisayarın ekranını da uyku moduna aldığında kendini görebiliyon hemde daha ayrıntılı daha geniş

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
hp hisseleri düştü

YazılımKafa

80+ Silver
Bu laptopu alacaktım ama inanın ki logo o kadar basit duruyor ki ve anlamsız.. Eski omen logosu olsaydı daha iyi olurdu. En azından güzel ve şıktı.. Bu logo ibaresi gerçekten bana aşırı anlamsız ve gereksiz geliyor bu yüzden almayacağım ve hatta bunu HP ye yazacağımAlıntıyı görüntüle
Daha çok 100 binlik pc alırdım ama alasım gelmedi şovuna benziyor

Deepnise

80+
Olabilir arkadaşım adam logoyu sevmemiş işte. Var benzer takıntılarımız. Örneğin tek fanlı rtx 3060 alacağıma 2 değil 3 fanlı aldık. Üzerine 3k fazla verdik üstelik. Altı üstü 3k ne olacak içimiz rahat etsin. Tek fanlı olanını alsaydım eğer, kasanın camından her gördüğüm zaman küfür ederdim karta.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Boykotlu bir ürün zaten.

İşlemci ve ekran kartı üreticilerinin hepside boykota giriyor o halde. Bu durumda bilgisayar namına hiç bir şey almamalıyız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olabilir arkadaşım adam logoyu sevmemiş işte. Var benzer takıntılarımız. Örneğin tek fanlı rtx 3060 alacağıma 2 değil 3 fanlı aldık. Üzerine 3k fazla verdik üstelik. Altı üstü 3k ne olacak içimiz rahat etsin. Tek fanlı olanını alsaydım eğer, kasanın camından her gördüğüm zaman küfür ederdim karta.

Dostum insanların fikirleri olabilir, beğenmeyebilir sorun yok. Ama sen gelip bunu böyle bir konu olarak açarsan, heleki konu dışı değilde ana kategorilerden birine. Bir güzel dalgasıda geçilir.

Böyle boş konuları ana konulara açılmasından dolayı başkaları yardım alıcak iken alamayabiliyor, onların ne suçu var ?

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,067
İsim
Semih Boran
İşlemci ve ekran kartı üreticilerinin hepside boykota giriyor o halde. Bu durumda bilgisayar namına hiç bir şey almamalıyız.
Aslında öyle evet. 2.ele yönelebiliriz. Tabii sıfırdaki hüküm onda da geçerli mi bilmiyorum. Gerçi para gitmiyor onlara. Zaten iş işten geçmiş.

Top Bottom