Neler Yeni

Sistem alacaklar beklesin!

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
*** bi konu açtık bilgisi olan olmayan yazmış He corona bizim ekonomiyi meme ucu kadar etkiledi He dünyanın en iyi ekonomisi çini nasıl etkilemiş dolar aç bak gelmiş burda yok şu yatırımcı böyle yaptı şu şöyle yaptı diyor Haziran ayında stokların yenileneceğini söylüyor herkes Abdullah’ta buna deyindi sayın çok bilmiş olu bilmişler bekleyin Haziran ayının ortalarını görün biri de dolar 7.20 olur diyor merkez bankası yıl sonu tahmini bile 6.90 ben size söyliyim yıl sonuna kadar bile değil doları 6.20 6.30 seviyelerinde görürsünüz bilgisayar alacaklar Haziran ayına kadar bekleyin eğer düşmezse gider alırsınız zaten bu kadar acele etmeyin bekleyeceğiniz 1.5 ay

OBB7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Onur Berk Balcı
*** bi konu açtık bilgisi olan olmayan yazmış He corona bizim ekonomiyi meme ucu kadar etkiledi He dünyanın en iyi ekonomisi çini nasıl etkilemiş dolar aç bak gelmiş burda yok şu yatırımcı böyle yaptı şu şöyle yaptı diyor Haziran ayında stokların yenileneceğini söylüyor herkes Abdullah’ta buna deyindi sayın çok bilmiş olu bilmişler bekleyin Haziran ayının ortalarını görün biri de dolar 7.20 olur diyor merkez bankası yıl sonu tahmini bile 6.90 ben size söyliyim yıl sonuna kadar bile değil doları 6.20 6.30 seviyelerinde görürsünüz bilgisayar alacaklar Haziran ayına kadar bekleyin eğer düşmezse gider alırsınız zaten bu kadar acele etmeyin bekleyeceğiniz 1.5 ay
Hocam virüs bitti diyelim ki bunun en az 4 ayı var çok daha fazlasıda olabilir Türkiyede ki çoğu ürün çinden geliyor ne yazık ki çinin toparlanması ülke ekonomileri vs bu kadar hızlı sonuçlanmayacak Haziran falan hikaye şu an firmaların stokları kapatma sebebi biraz daha bekleyip daha yüksek fiyattan satmak olacak bence bunu her kritik süreçte yapıyorlar sizin düşüncenizle yola çıkmak mantıksız olur , her geçen gün ürünlerde 20-30 Tl artma oluyor ben indirimleri kovalayarak yeni bir bilgisayar topladım 8 Bin TL ye haziran ayında unutmazsam tekrar gelip aynı sistemi toplayıp sizinle paylaşacağım en az 200-300 TL artmış olacak Türkiyede sistem ne yazık ki böyle olmuyor darbe oluyor dolar uçuyor darbe bitiyor dolar aynı seviyelerde kalıyor insanlar alıştıktan sonra asla düzeltme olmuyor maksimum oynadığı 6.50 ise 6.30 oluyor ve buda satıcılarda yansımıyor 6.50 den 6.60 a çıksın dolar hemen ürünlere zam geliyor ama 6.50 den 6.30 a düşsün fiyatta oynama olmaz sadece şu anki fiyatlardan fazla fiyat olmaz o kadar Haziran ayına kadar bence 300-500 TL lik indirimler kovalayın Gaming gecesi tekrar açıldığında, burda yaşı küçük arkadaşlarımız çok fazla yazılardan etkilenip bekleye bilir pişman olabilir kesin olmadığı sürece bence bu konulara girmek mantıksız özelliklede Türkiye gibi bir ülkede asla bir şey inmez aksine yavaş yavaş yükselir dolarında bu seviyelerden aşağıya ineceğini düşünmüyorum Merkez bankası bile 6.90 diyorsa emin olun yıl sonu 7 ile kapatırsak harika demektir çünkü merkez bankası her zaman iyimser yaklaşıyor.

ahmetim_64

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Ahmet Karagöz
Facebook
albay6464
Beklemek iyidir ama bazı insanlarımızda çok sabırsız malesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beklemek iyidir ama bazı insanlarımızda çok sabırsız malesef.

Behram

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Abdurrahman

Atv gülü bu arkadaş :D

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dolar düşmeyecek fiyatlar inmeyeceyek diyen arkadaşlar istemez mi alım gücü yükselsin paramız değerlensin. Ama bunlar çok zor. Bu arkadaşlara başta @Behram olmak üzere teşekkürler ediyorum durumu gayet açık bir şekilde açıklamışlar. Ezbere konuşmuyorlar Ekonomi açısından Emin Çapa ve Murat Muratoğlu nu takip ediyorum düzenli olarak. Bu da Murat Muratoğlunun son videosu :

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Almak isteyen alsın zorlamıyoruz :)

Behram

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Abdurrahman
Dolar düşmeyecek fiyatlar inmeyeceyek diyen arkadaşlar istemez mi alım gücü yükselsin paramız değerlensin. Ama bunlar çok zor. Bu arkadaşlara başta @Behram olmak üzere teşekkürler ediyorum durumu gayet açık bir şekilde açıklamışlar. Ezbere konuşmuyorlar Ekonomi açısından Emin Çapa ve Murat Muratoğlu nu takip ediyorum düzenli olarak. Bu da Murat Muratoğlunun son videosu :

Murat abiyi takip etseniz yeterlidir arkadaşlar başka bir şey yapmanıza gerek yok bu virüs bittimi asıl olay o zaman başlayacak :(

Ben ülkemi bu duruma düşmesini kesinlikle istemem ancak doları Suriyeli politikasıyla bitirdiler avrupa'ya güvenip sen nasıl bu kadar dolar bunlar için satarsın senin ağır sanayi yok vergi toplayarak geçinen bir ülkesin şimdi asıl soruya geçelim bu kadar sattıktan sonra daha ne satabilirsin.?

tonlarca şey yazarım sayfa sayfa ancak ne değişecek....
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam virüs bitti diyelim ki bunun en az 4 ayı var çok daha fazlasıda olabilir Türkiyede ki çoğu ürün çinden geliyor ne yazık ki çinin toparlanması ülke ekonomileri vs bu kadar hızlı sonuçlanmayacak Haziran falan hikaye şu an firmaların stokları kapatma sebebi biraz daha bekleyip daha yüksek fiyattan satmak olacak bence bunu her kritik süreçte yapıyorlar sizin düşüncenizle yola çıkmak mantıksız olur , her geçen gün ürünlerde 20-30 TL artma oluyor ben indirimleri kovalayarak yeni bir bilgisayar topladım 8 Bin TL ye haziran ayında unutmazsam tekrar gelip aynı sistemi toplayıp sizinle paylaşacağım en az 200-300 TL artmış olacak Türkiyede sistem ne yazık ki böyle olmuyor darbe oluyor dolar uçuyor darbe bitiyor dolar aynı seviyelerde kalıyor insanlar alıştıktan sonra asla düzeltme olmuyor maksimum oynadığı 6.50 ise 6.30 oluyor ve buda satıcılarda yansımıyor 6.50 den 6.60 a çıksın dolar hemen ürünlere zam geliyor ama 6.50 den 6.30 a düşsün fiyatta oynama olmaz sadece şu anki fiyatlardan fazla fiyat olmaz o kadar Haziran ayına kadar bence 300-500 TL lik indirimler kovalayın Gaming gecesi tekrar açıldığında, burda yaşı küçük arkadaşlarımız çok fazla yazılardan etkilenip bekleye bilir pişman olabilir kesin olmadığı sürece bence bu konulara girmek mantıksız özelliklede Türkiye gibi bir ülkede asla bir şey inmez aksine yavaş yavaş yükselir dolarında bu seviyelerden aşağıya ineceğini düşünmüyorum Merkez bankası bile 6.90 diyorsa emin olun yıl sonu 7 ile kapatırsak harika demektir çünkü merkez bankası her zaman iyimser yaklaşıyor.

Bunu en açık göstergesi benzin fiyatıdır 1 varil petrol 1 doların altına indi ancak Türkiye zam üzerine zamdır niye? çünkü ekonomi bitiktir.

Top Bottom