Neler Yeni

Sistemim Ne Kadar Eder ?

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Gurkan
senin gibiler 4090 a 10k falan veriyor galiba hocam 😃 salatalıkla karşı karşıya gelince kazıklandık bakışı falan bide
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi fikri hocam kaça satmak istiyorsa artık
almaz kımse 16 17 ye

thenszar

80+
almaz kımse 16 17 ye
Olabilir hocam da boşverin, şey diyeceğim geçen dying light 2 dropla ilgili konuşmuştum sizle, hocam o drop olayı diğer arkadaşlardaki gibi 1 dakika falan sürüp sonra tamamen geçiyor mu yoksa oynadıkça ara sıra oluyor mu sizde de

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Gurkan
Olabilir hocam da boşverin, şey diyeceğim geçen dying light 2 dropla ilgili konuşmuştum sizle, hocam o drop olayı diğer arkadaşlardaki gibi 1 dakika falan sürüp sonra tamamen geçiyor mu yoksa oynadıkça ara sıra oluyor mu sizde de
valla coktandır oynamadım hatırlamıyom

hangi konuydu bı etıketleyın bı

Felixx

80+
Uygunsuz Dil
senin gibiler 4090 a 10k falan veriyor galiba hocam 😃 salatalıkla karşı karşıya gelince kazıklandık bakışı falan bide

Kendi fikri hocam kaça satmak istiyorsa artık
Ulan hıyar kendin söyledin ya 7k fiyata 2060 modelleri var diye. Bana niye iftira atıyorsun köpek.

Top Bottom