Neler Yeni

Sıvı soğutma montajı hakkında destek

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Kablolama dağınık olmuş biraz ama bir sorun görünmüyor. Tek kafamı kurcalayan nokta soğutucunun açıklamasında sizinde gördüğünüz gibi LGA 1700 desteği yazmıyor. Şu atacağım konudaki gibi ayaklara ihtiyacınız olması gerekiyor sanırım ve nasıl olduysa siz montajı yapabilmişsiniz. Soğutucuyu alırken yanında size hediye mi ettiler acaba ya da soğutucuyu yeni aldıysanız kutu içeriğine dahil mi ettiler.

Grambel16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
E.Y
Kablolama dağınık olmuş biraz ama bir sorun görünmüyor. Tek kafamı kurcalayan nokta soğutucunun açıklamasında sizinde gördüğünüz gibi LGA 1700 desteği yazmıyor. Şu atacağım konudaki gibi ayaklara ihtiyacınız olması gerekiyor sanırım ve nasıl olduysa siz montajı yapabilmişsiniz. Soğutucuyu alırken yanında size hediye mi ettiler acaba ya da soğutucuyu yeni aldıysanız kutu içeriğine dahil mi ettiler.
Kutu içerisinden çıktı bunun gibi 2 tane ıntel bi tane amd icin olan vardı ,
Evet dediğiniz gibi tek aklımı kurcalayan husus ise sıvı soğutma 2 farklı kablo 2 farklı pin çeşiti olmasıydı

CPU fan sogutucudaki fani sorunsuz taktim
Bu sefer soğutma sistemindeki kablo 3 pinli olunca dediğiniz gibi çentik tarafına taktim
Cihaza enerji verdim kendisini kapattı açtı bende sistemi komple kapattım yanlış birsey yapmamak icin

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bir kaç toplama kablolama videosu izleyin. Kendinize güveniniz gelirse devam edersiniz. Güvenmezseniz de çevrenizde anlayan birilerine biraz ücret vererek geri kalanını toplatmanız daha mantıklı olabilir.

Grambel16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
E.Y
Bir kaç toplama kablolama videosu izleyin. Kendinize güveniniz gelirse devam edersiniz. Güvenmezseniz de çevrenizde anlayan birilerine biraz ücret vererek geri kalanını toplatmanız daha mantıklı olabilir.
Bu şekilde devam edelim tesekkurler

Akanzaii06

80+ Bronze
Pinlerden ziyade siz lga 1700 sokete o pompayı nasıl taktınız. h45 lga 1700 desteklemiyor diyor

Top Bottom