Neler Yeni

SIVI SOĞUTMA RGB NEDEN SÖNER ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre kara
Arkadaşlar sıvı soğutma hala çalışıyo ama rgb ışıkları yanmıyor.Nasıl düzeltebilirim
Screenshot_2024-05-17-00-22-03-550_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2024-05-17-00-22-11-774_com.miui.gallery.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Murat Cemal
ilk taktığında yanlış taktıysan yanmış olabilir

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
yazılımla alakalı olabilir msı mystic light indir orda çıkarsa ordan kontrol etmeye çalış eğer ilk seferde çıkmazsa rgb kabloları tak çıkar pc yeniden başlat
Mesaj otomatik birleştirildi:

rgb kontrolcü varmı görmedim ama varsa eğerki kabloların yerlerini değiştir kontrolcü üzerinde olan soketleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yazılımla alakalı olabilir msı mystic light indir orda çıkarsa ordan kontrol etmeye çalış eğer ilk seferde çıkmazsa rgb kabloları tak çıkar pc yeniden başlat

rgb kontrolcü varmı görmedim ama varsa eğerki kabloların yerlerini değiştir kontrolcü üzerinde olan soketleri
Kontrolcü yok msı mystick light da rgb seçenekleri çıkmıyor kabloları çıkar tak yaptım.Zaten bi cpu fan için pin var bide cpu power pini.Yani işlemci en fazla 58 dereceyi gördü 2 ayda.Rgb ledler yanmış olamaz sanırım

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Kontrolcü yok msı mystick light da rgb seçenekleri çıkmıyor kabloları çıkar tak yaptım.Zaten bi cpu fan için pin var bide cpu power pini.Yani işlemci en fazla 58 dereceyi gördü 2 ayda.Rgb ledler yanmış olamaz sanırım
sıvı soğutma marka model nedir

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
gammebooster ürünlerin birçoğunda driver yok ve internette seninle bu sorunu yaşayan birkaç kişi daha gördüm ve çözümleri yoktu bu markanın PSU ve kasasını kullanmıştım sıkıntılı bir marka genel olarak bendede kasa fanları selektör atıyordu rgbsi şimdi araştırırken hatırladım yani çözüm olarak Vektron yetkili servisi bu markanın biraz yaşav işleyen bir sistemleri var bi ram veriştim 2 ay sonra ellerine gelmişti ve aldım öyle söyliyim ellerinde yoktu ondan uzun sürmüştü banada çok daha düşük model bi ram teklif ettilerde kabul etmedim genelde sana hep daha alt model verirler (bunu anlatma nedenim servisi az çok yavaş işlemesi ve sanada muhtelemen kullanıcı hatası deme sebebi var)yani sana tavsiyem kısaca şu olur biraz bekle belki düzelir ama rgb yanmış olma ihtimali var 2 aydır bişey olmadı diye bundan sonrada olmayacak anlamına gelmez çok iyi bir sıvı soğutma değil markanın kendisi öyle genel olarak

Hocam çalıştı.Ben yanlışlıkla kapatmışım kasanın önündeki küçük tuşu reset tuşu sanmışım meğersem onun rgb ışığıymış.Kasayı istanbuldan aldığım yere boluya götürcektim bide yarın hey allahım heyAlıntıyı görüntüle
sorun çözülmesine sevindim bu arada psu eğerki poowerboost ise ddeğiştir zamanında ben kullanmıştım birz sorunlu model ve ilersi için konuşuyorum yani sıvı soğutman çok iyi değil bi gün seni yolda bırakabilir imkanın oldu zaman değiştirmeye çalış daha iyi 240mm felan

Top Bottom