Neler Yeni

Sıvı soğutma Yanlış mı takılmış? normal mi ?

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Merhaba vatandan PC almıştım kurulumu onlar yaptı sıvı soğutma yukarda olur diye biliyorum ama fotoğraf ta attığım yere takmışlar bir sorun olurmu şuan çalışıyor yinede sorayım dedim. Kasa xigmatek anubis pro 4fx sıvı soğutucu cougar aqua argb 240 2x120mm

Ekler

• IMG_20240709_201729.jpg
    IMG_20240709_201729.jpg
    1.2 MB · Hit: 1,315

Leozin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Emir Buğra KURT
Hocam baya yanlış takılmış... Ya üstte olur ya da egzoz fanın olduğu yer, veya ön panel kısmında. En iyi sonuç üstte olması

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Kemal
Merhaba vatandan PC almıştım kurulumu onlar yaptı sıvı soğutma yukarda olur diye biliyorum ama fotoğraf ta attığım yere takmışlar bir sorun olurmu şuan çalışıyor yinede sorayım dedim. Kasa xigmatek anubis pro 4fx sıvı soğutucu cougar aqua argb 240 2x120mm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resimde şair ne anlatıyor

Ekler

• IMG_7847.jpeg
    IMG_7847.jpeg
    403.6 KB · Hit: 375

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam baya yanlış takılmış... Ya üstte olur ya da egzoz fanın olduğu yer, veya ön panel kısmında. En iyi sonuç üstte olması
Böyle kullansam sıkıntı olmaz demi ? Neden böyle taktı anlamıyorum zaten ordan kasa alana kadar 3 gün uğraştım bilmeyen adamları dayamislar neyse böyle kullansam sorun olmaz heralde ? Sorun görürsem ilerde kendim yukarı takabilirmiyim kasayı yeni aldım ve nasıl takıldığını bilmiyorum hiç sadece fanı söküp yukarı takabilirmiyim

Resimde şair ne anlatıyor
Burda benimki gibi takılmış? Sorun olmaz ozaman demi böyle kullanayım biraz sonra yukarı alırım fanı. Komple sökmem gerekmiyor demi sadece fanları söksem yukarı taksam olur demi ilerde

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Kemal
Ya kardeşim allah aşkına bak ısrarla insanlara aynı şeyleri defalarca sorduğunun farkında değilsen sana farkında olman için güzelce hatırlatayım , bu teknelojiyi rahat bırak bi çalıştır artık kullan bi sıkıntı yaşarsan ellemeden al götür, çünkü sen panik atak bi arkadaşa benziyorsun sağlığına yazık bu kadar büyütülecek bi durum yok ortada. Çalıştır bi oyun oyna bak keyfine😂

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Ya kardeşim allah aşkına bak ısrarla insanlara aynı şeyleri defalarca sorduğunun farkında değilsen sana farkında olman için güzelce hatırlatayım , bu teknelojiyi rahat bırak bi çalıştır artık kullan bi sıkıntı yaşarsan ellemeden al götür, çünkü sen panik atak bi arkadaşa benziyorsun sağlığına yazık bu kadar büyütülecek bi durum yok ortada. Çalıştır bi oyun oyna bak keyfine😂
Haklısın farkındayım.. işlemci felan yanar diye korkuyorum şimdiden bileyim ki yani sorun yaratır mı yaratmaz mi ona göre rahat edeceğim derseniz ki sorun yaratmaz sadece birazcık az soğutur derseniz icim rahatlar sıvı soğutmayı komple çıkarmadan sadece fanları söküp yukarıya taksam olurmu ilerde ? sorun olurmu yada hiç takmasam yukarı endişelenecek bişi varmı ?

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
emir yapar
Haklısın farkındayım.. işlemci felan yanar diye korkuyorum şimdiden bileyim ki yani sorun yaratır mı yaratmaz mi ona göre rahat edeceğim derseniz ki sorun yaratmaz sadece birazcık az soğutur derseniz icim rahatlar sıvı soğutmayı komple çıkarmadan sadece fanları söküp yukarıya taksam olurmu ilerde ? sorun olurmu yada hiç takmasam yukarı endişelenecek bişi varmı ?
Dostum işlemciyi nasıl yakacaksın büyütme bu kadar sal akışına.

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Sıkıntı yaşayıp yasamayacagimi nerden bilicem ki ısınmasından mi ? Böyle kullansam sorun olurmu bunun cevabını istiyorum sadece yada ilerde fanlarını çıkarıp takabilirmiyim yukarı ama sadece fanları sıvı soğutma işlemcinin üstünde olucak ona ellemeyecegim sadece fanları yukarı takacağım olur yani demi

Dostum işlemciyi nasıl yakacaksın büyütme bu kadar sal akışına.
Ya ama soru soruyorum başka şeyler diyosunuz sorun yaratır mı şuan o sıvı soğutma fanlarının orda durması bunu soruyorum yukarda durmasa orda dursa sıkıntı olmaz demi

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Kemal
Kardeşim inadınamı yapıyorsun , sistemi kuran adamlar bunu çalıştırıp test ediyorlar hala daha şöyle olsamıydı böyle olsamıydı . Sen forumu gereksiz yere meşgul ediyorsun neyse by kardeşim .

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Kardeşim inadınamı yapıyorsun , sistemi kuran adamlar bunu çalıştırıp test ediyorlar hala daha şöyle olsamıydı böyle olsamıydı . Sen forumu gereksiz yere meşgul ediyorsun neyse by kardeşim .
Amacım meşgul etmek değil sizler bana çok yanlış takılmış dediginiz için yanlış demekki bende diyorum ki böyle kullanmamin fanin yukarda olduğu ile şuan ki bulunduğu yerin farkı varmı yani şuan böyle kullansam sorun olurmu diyorum soğutucu sonradan takıldı bu arada onu test etmediler onu ayrı taktılar

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
emir yapar
Sıkıntı yaşayıp yasamayacagimi nerden bilicem ki ısınmasından mi ? Böyle kullansam sorun olurmu bunun cevabını istiyorum sadece yada ilerde fanlarını çıkarıp takabilirmiyim yukarı ama sadece fanları sıvı soğutma işlemcinin üstünde olucak ona ellemeyecegim sadece fanları yukarı takacağım olur yani demi

Ya ama soru soruyorum başka şeyler diyosunuz sorun yaratır mı şuan o sıvı soğutma fanlarının orda durması bunu soruyorum yukarda durmasa orda dursa sıkıntı olmaz demi
Benim ilk cevabım başka bir şey demedim, kötü bir durum olsa söylerdim. Kasada sadece üste takılmıyor sıvı soğutucular. Yanda olsa bir şey olmaz belki 1-3 derece oynar. Kendin bilmiyorsan uğraşıp bozma fanları falan yukarı takma.

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Kardeşim inadınamı yapıyorsun , sistemi kuran adamlar bunu çalıştırıp test ediyorlar hala daha şöyle olsamıydı böyle olsamıydı . Sen forumu gereksiz yere meşgul ediyorsun neyse by kardeşim

Benim ilk cevabım başka bir şey demedim, kötü bir durum olsa söylerdim. Kasada sadece üste takılmıyor sıvı soğutucular. Yanda olsa bir şey olmaz belki 1-3 derece oynar. Kendin bilmiyorsan uğraşıp bozma fanları falan yukarı takma.
Yani suanki olduğu yerde durursa Max 2-3 derece oynar demi hava sirkülasyonda sorun olmaz yani çünkü arkadasinda hava bölgesi yok delik yok hiç kapalı arkası. Yanda derken şuan bendeki fanların olduğu yerimi kastettiniz ? 2-3 derece oynarsa sıkıntı olmazsa içim rahatladı çok teşekkürler

Top Bottom