Neler Yeni

Sıvı Soğutucu konumu doğru mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yavuz Güneş
Yapacak bir şey yok o zaman. Kasayı değiştirmenizi tavsiye ederim.
kasa görüntü olarak hoşuma gidiyor diye seçmiştim kasayı değişmeden de bu şekilde kullanılmaz mı radyatörü öne koymayı asus bi sakınca görmemiş belli ki kasayı böyle yaptığına göre

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Çağatay
kasa görüntü olarak hoşuma gidiyor diye seçmiştim kasayı değişmeden de bu şekilde kullanılmaz mı radyatörü öne koymayı asus bi sakınca görmemiş belli ki kasayı böyle yaptığına göre
Radyatör performansını düşürüyor ve ömrünü kısaltıyor bu şekilde kullanım. Sağlıksız bir kurulum tavsiye edilmez.

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
yani şöyle özet geçeyim. şuan kasanda ki radyatör 3 fan sayısından anlaşılacagı üzere 360mm bir sıvı sogutma. bu çok büyük bir sorun mu dersek kessinlikle hayır. iş görür ve sıvı sogutma işlemcini yine sogutur.
farkları ise sıvı sogutucunun ömrü (az bir şey de olsa azalır), ve performansı.
Mesela benim 360mm sıvı sogutucum var kasam üste 240 ön tarafa ise 360 destekliyor. ama ben öne koymadım. saglam olsun diye kasayı degistiricem. beyaz bir kasa istiyordum bu da bahanem oldu diyelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yavuz Güneş
yani şöyle özet geçeyim. şuan kasanda ki radyatör 3 fan sayısından anlaşılacagı üzere 360mm bir sıvı sogutma. bu çok büyük bir sorun mu dersek kessinlikle hayır. iş görür ve sıvı sogutma işlemcini yine sogutur.
farkları ise sıvı sogutucunun ömrü (az bir şey de olsa azalır), ve performansı.
Mesela benim 360mm sıvı sogutucum var kasam üste 240 ön tarafa ise 360 destekliyor. ama ben öne koymadım. saglam olsun diye kasayı degistiricem. beyaz bir kasa istiyordum bu da bahanem oldu diyelim
soğutucu 240 mm öndeki 3.fan kasanın kendi fanı üstteki 2 fanda kasanın öndeki 2 fanı

Top Bottom