Neler Yeni

Yardım Sizce 2000 TL Altına Hangi Telefon Alınmalı?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Valla yerli malı yurdun malı GM9 Pro alır geçerim. Telefonu çok da önemsemem şahsen. WP'ye İnstaya girsin yeter.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Valla yerli malı yurdun malı GM9 Pro alır geçerim. Telefonu çok da önemsemem şahsen. WP'ye İnstaya girsin yeter.
Çok ısınınca kapanıyor maalesef.
Şu videoya bakabilirsin. Baştan 3. yorumda bir kişi sormuş, telefon 3 kere niye kapandı diye. Video sahibi de ısındığı için demiş. (Yorumda kapandığı dakikalar var)

Yusuf k.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
yusuf koksan
meizu x8 ama biraz daha arttırabilirsen meizu 16th öneririm

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,614
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Hey gidi hey 1970 TL'ye rermi note 8 pro alınıyordu şimdi ....

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
realmi 5i

of99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Eren Karadeniz
Amerikada yaşıyorsan eylemlere katıl dükkanlar bomboş istediğin telefonu al.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Selamlar :)
Soru başlıkta görüldüğü üzere oldukça basit, 2000 TL'ye hangi telefon alınabilir ?
Bir kaç ay öncesine kadar Redmi note 8'i 1600 TL' bandında görebiliyorduk ancak şu anda 2400 TL olmuş durumda.
Gözüme Realme 5i çarptı ancak 720P ekran ve Micro USB yüzünden ona da pek sıcak bakmıyorum.
Sizin bu konu hakkında bir öneriniz var mıdır ?
Babam da 5i var şuan gayet iyi 5000 mah gibi efsane bir pil ömrü var sadece konuşma google whatsapp ile rahat 5-7 gün götürüyor babamı. Günde yaklaşık 200 görüşme yapıyor. Oyunlarda ise hiçbir kasma donma yok Snapdragon ve Adreno sağolsun. Aralıksız PUBG Mobile 10 saat civarı dayanıyor. Gayet kaliteli. Dediğiniz gibi ekran çözünürlüğü biraz düşük ama hiç sırıtan bir şey yok. Bende şuan mate 10 lite var güya 1080x2160 (FHD+) Piksel ve 407 PPI ama aradaki farkı anlamıyorum. Micro USB olayına takılmayın derim çünkü telefon hızlı sarj desteklemiyor yani TYPE-C imiş daha hızlı olacak diye bir şey olmuyor ikisi de güzelce 10W verebiliyor zaten. 5i alabilirsin fakat fiyatlar gereksiz artmış ama güzel telefondur. Önerebilirim güzeldir, illa TYPE-C istiyorsan Oppo A5 var tamamen aynı özellikler sadece biri TYPE-C biri micro usb ha bir de A5 3 GB ram iken 5i 4 GB ram. Redmi 8'i tokatlar geçer Note 8 daha iyidir ama gereksiz pahalı olmuş bu aralar. Şunu da söyleyeyim bu çözünürlüğü düşük olması sebebiyle pili çok daha uzun gidiyor, kamerası da idare eder gayet iyi. Önerebilirim ben.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Babam da 5i var şuan gayet iyi 5000 mah gibi efsane bir pil ömrü var sadece konuşma google whatsapp ile rahat 5-7 gün götürüyor babamı. Günde yaklaşık 200 görüşme yapıyor. Oyunlarda ise hiçbir kasma donma yok Snapdragon ve Adreno sağolsun. Aralıksız PUBG Mobile 10 saat civarı dayanıyor. Gayet kaliteli. Dediğiniz gibi ekran çözünürlüğü biraz düşük ama hiç sırıtan bir şey yok. Bende şuan mate 10 lite var güya 1080x2160 (FHD+) Piksel ve 407 PPI ama aradaki farkı anlamıyorum. Micro USB olayına takılmayın derim çünkü telefon hızlı sarj desteklemiyor yani TYPE-C imiş daha hızlı olacak diye bir şey olmuyor ikisi de güzelce 10W verebiliyor zaten. 5i alabilirsin fakat fiyatlar gereksiz artmış ama güzel telefondur. Önerebilirim güzeldir, illa TYPE-C istiyorsan Oppo A5 var tamamen aynı özellikler sadece biri TYPE-C biri micro usb ha bir de A5 3 GB RAM iken 5i 4 GB RAM. Redmi 8'i tokatlar geçer Note 8 daha iyidir ama gereksiz pahalı olmuş bu aralar. Şunu da söyleyeyim bu çözünürlüğü düşük olması sebebiyle pili çok daha uzun gidiyor, kamerası da idare eder gayet iyi. Önerebilirim ben.
Micro USB'yi istemememin sebebi şarj hızı değil, ömrü. Uzun yıllar micro usb kullandım, ailemde de herkes micro usb kullandı. Hem şarj aletinin ucu hem de telefonun şarj girişi bir süre sonra bozuluyor, hangi micro usb kullanan telefonu görsem bu sorunu yaşıyor. Ama hala Type C'de bu tarz bir şey görmedim.
Ekran kaliteli olduktan sonra çözünürlüğün de pek bir önemi yok ancak dediğim gibi Micro USB sıkıntı.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Micro USB'yi istemememin sebebi şarj hızı değil, ömrü. Uzun yıllar micro usb kullandım, ailemde de herkes micro usb kullandı. Hem şarj aletinin ucu hem de telefonun şarj girişi bir süre sonra bozuluyor, hangi micro usb kullanan telefonu görsem bu sorunu yaşıyor. Ama hala Type C'de bu tarz bir şey görmedim.
Hocam 2.5 senedir mate 10 lite kullanıyorum micro usb hiç öyle bir sorun yaşamadım anneme de benle birlikte aldık aynısından o da hiçbir sorun yaşamadı babamın telefonu da eskiden öyleydi o da hiçbir sorun yaşamadı. Hem bozulsa bile yeni bir adaptör alırsın zaten 10w olarak yavaş şekilde şarj olduğu için orijinal olmayan bir adaptör bile aynı sürede güzelce şarj ediyor.

Top Bottom