Neler Yeni

Sizce bu iş teklifini kabul etmeli miyim

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Bence yaşın ufak, şuan maaşı düşünme derim. Başla geliştirmeye bak kendini ve öğrendiklerini. Bakarsın sarmiyor 1-2 ay sonra çıkarsın.

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Rusty
1-2 ay çalış maksat cv ye deneyim olsun. Ülkede düzgün okul çok yok. Senin deneyimin okuldan daha baskın olduğuna %100 garanti veririm çünkü yaş itibari ile senden hayata karşı tecrübem daya çok. Para diyenleri dinleme para her zaman kazanılır.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,008
İsim
Sinan Aba
Uygunsuz davranış
nerden tanidik sanaldan falan mi
Ne m/l adamsınız ya. Adamın ne iş yaptığını günde kaç saat pc başında oturduğunu bilmiyorsunuz küçük beyninizi kullanarak espi yapmaya çalışıyorsunuz. Uğraşılmaz sizle arkadaşım önce bi o kafandakini kullan bakayım ben burda yalan söylesem ne işime yarayacak konu sahibinin ne işine yarayacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yunus Çiçek
Yaklaşık 7 yıldır oyun yapımı ve kodlamalarla ilgili uğraşıyordum ve kendi başıma #c ve c++ öğrendim azcıkda böyle tasarımdan anlıyorum geçen haftaladarda bir sitede isim vermeyeyim ilan açmıştım bugün kodlama bölümü olarak işe alıcaklarını ve aylık 400 dolarla başlatacaklarını söylediler bende biraz detaylarını falan araştırdım günde 11 saat çalışma ve yemek içme parası ayrı ayrıca evden çalışıcam sizce çok iyi değil mi beyler kabul etmeli miyim bu teklifi ? (yaş 17 ) baba parası yiyom sınavlar bitti boşum
dostum yaşın daha çok genç bence deneyim ve iş ortamını bilip görmek adına kısa süreliğine girebilirsin hem enflasyon falan o 400 dolar değer kazanır sonra birkaç maaş alıp harçlığını çıkarırsın

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,025
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Yaklaşık 7 yıldır oyun yapımı ve kodlamalarla ilgili uğraşıyordum ve kendi başıma #c ve c++ öğrendim azcıkda böyle tasarımdan anlıyorum geçen haftaladarda bir sitede isim vermeyeyim ilan açmıştım bugün kodlama bölümü olarak işe alıcaklarını ve aylık 400 dolarla başlatacaklarını söylediler bende biraz detaylarını falan araştırdım günde 11 saat çalışma ve yemek içme parası ayrı ayrıca evden çalışıcam sizce çok iyi değil mi beyler kabul etmeli miyim bu teklifi ? (yaş 17 ) baba parası yiyom sınavlar bitti boşum
Gayet yaşına göre iyi staj gibi birsey olucak sonuçta ilk deneyimin gidipte 1000 dolar falan beklememek lazım bilgine tecrübe kazandıracak sonuçta hic kazanmamaktan iyidir

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,124
İsim
Mert Metshi
Ne m/l adamsınız ya. Adamın ne iş yaptığını günde kaç saat pc başında oturduğunu bilmiyorsunuz küçük beyninizi kullanarak espi yapmaya çalışıyorsunuz. Uğraşılmaz sizle arkadaşım önce bi o kafandakini kullan bakayım ben burda yalan söylesem ne işime yarayacak konu sahibinin ne işine yarayacak
soru sordum?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Emre Acar
öncelikle verilen maaş ve çalışma süresi tam bir şaka

ama işi kabul et. yaşın genç çünkü. 2-3 ay çalış. sonrasında bırak. yaşın büyük olsaydı, meslek olarak iş arıyor olsaydın aşırı zorda değilsen kabul etme derdim. lakin 17 yaşında parayı çok düşünme. ama kendine çok yazık etme.

6-10 ay yapılacak iş asla değil. ama 2-3 ay dayanabilirsen 6 ay çalış. sonra ayrıl. ya da devam etmek için en az 700 dolar maaş teklif et.
şu anda bu işin sana katacağı deneyim daha mühim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
910,945
Üyeler
141,367
Son üye
m.yasir
Top Bottom