NeonPeekr
80+
- Katılım
- 29 Eylül 2021
- Mesajlar
- 400
Dahası
ben çözümü aylık harçlık alarak çözmüştüm, 10. sınıftayım aylık 700 tl alıyorum bilet param yemek param dahil bileti abonman kullanıyorum yemeğide evden götürüyorum hiç kalmasa 500 tl falan keyfi harcamam oluyor. gerçi bu bütçe şehirden şehirede. farklılık gösterir(kayserideyim) istanbulda falansan işin zor