Neler Yeni

Sizce DA Forum'da Bu Siteler Yasaklanmalı Mı ?

Sizce Aşağıdaki Sitelerden Hangileri Yasaklanmalı ? (Birden Çok seçim yapabilirsiniz.)

• Oy kullanan toplam üye
    110

xyakpcnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yakupcan
Başlıkta da belirttiğim gibi birçok forumda yasak olan, insanları yanlış yönlendiren benchmark siteleri ve güvencesiz satışlar yapan, satış sonrası müşteri ile ilgilenmeyen tamamı sıkıntılı siteler sizce Donanım Arşivi forumda yasaklanmalı mı ? (Oy kullanarak fikrinizi belirtebilirsiniz.)

Siteler;
  • CPUboss.com
  • GPUBoss.com
  • Uzmanim.net
  • UserBenchmark.com
  • İstanbulbilisim.com
  • Nanokatalog.com
  • Bossbilisim.com
Mümkünse hepsi 😅

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Userbenchmark neden yasaklanmali ben hep kullaniyorum sonuclari gayet dogru bence youtubdan da karsilastirmaya bakiyorum bazi seyler icin yanlis cogunluk dogru oda ben kendim bilgigim icin

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Userbenchmark neden yasaklanmali ben hep kullaniyorum sonuclari gayet dogru bence youtubdan da karsilastirmaya bakiyorum bazi seyler icin yanlis cogunluk dogru oda ben kendim bilgigim icin
İşte tam da bu yüzden. O sitelere bakıp yalan yanlış değerlere inandığınız için yasaklanmalı.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
İşte tam da bu yüzden. O sitelere bakıp yalan yanlış değerlere inandığınız için yasaklanmalı.
Hep yalan yanlis degil bana deki sundaki yanlislik payi %100 daha bakmam o siteye ama 1 2 yanlis sey yuzunden gidipte tum sitenin yanlis oldugunu soyleyemezsin bence ufak da olsa yanilma payi olabilir bence hani %1 daha iyi olsa ne olur olmasa ne olur bilmem anlatabildimmi

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Hep yalan yanlis degil bana deki sundaki yanlislik payi %100 daha bakmam o siteye ama 1 2 yanlis sey yuzunden gidipte tum sitenin yanlis oldugunu soyleyemezsin bence ufak da olsa yanilma payi olabilir bence hani %1 daha iyi olsa ne olur olmasa ne olur bilmem anlatabildimmi
Yanılma payı mı 😂 😂
Dostum nedendir bilmiyorum. Belki firmalardan para alıyorlardır ama sonuçlarında hep çok büyük yanlışlıklar oluyor. Ve maalesef senin gibi bu sonuçlara inanıp sistem toplayan, sonrasında mağdur olan çok kişi tanıyorum.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Yanılma payı mı 😂 😂
Dostum nedendir bilmiyorum. Belki firmalardan para alıyorlardır ama sonuçlarında hep çok büyük yanlışlıklar oluyor. Ve maalesef senin gibi bu sonuçlara inanıp sistem toplayan, sonrasında mağdur olan çok kişi tanıyorum.
Ben genelde islemci ve ekran karti karsilastirmasina hep ordan bakiyorum yanildigina pek rastlamadim acikcasi belki haklisinizdir ama arastiricam bu konuyla ilgili siz boyle diyince bi süphe olusmadi degil

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Ben genelde islemci ve ekran karti karsilastirmasina hep ordan bakiyorum yanildigina pek rastlamadim acikcasi belki haklisinizdir ama arastiricam bu konuyla ilgili siz boyle diyince bi süphe olusmadi degil
Hocam gerçekte nasıl olduğunu bilmeden, yalnızca o değerlere bakarak zaten yanılıp yanılmadıklarını anlayamazsınız ki. Kesinlikle bu dediklerimi araştırmanı tavsiye ederim. Yalnızca benden duyarak inanma. Hatta git başka forumların yasaklı sitelerine bak. En başı çekiyor bu site.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Dosya.tc gibi diğer download sitelerinin linkleride yasaklanmalı.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
Başlıkta da belirttiğim gibi birçok forumda yasak olan, insanları yanlış yönlendiren benchmark siteleri ve güvencesiz satışlar yapan, satış sonrası müşteri ile ilgilenmeyen tamamı sıkıntılı siteler sizce Donanım Arşivi forumda yasaklanmalı mı ? (Oy kullanarak fikrinizi belirtebilirsiniz.)

Siteler;
  • CPUboss.com
  • GPUBoss.com
  • Uzmanim.net
  • UserBenchmark.com
  • İstanbulbilisim.com
  • Nanokatalog.com
  • Bossbilisim.com
forumda niye yasaklanıyor onu anlamadım ama rehber açılmalı bence bu siteler hakkında
bir de benchmark (cpu-gpu için) hangi site en güveenilir?

Top Bottom