Neler Yeni

Sizce Hangi Ayakkabi?

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Son düzenleme:

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,495
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Nike dunk al geç öteki çok spacejump duruyor yada ben fazla astroloji flimi izledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ohaa neden bunlara bu kadar para veriyorsun gidip altın al bu ayakkabıların aynısını mahalle pazarında 200 TL ye satıyorlar ben aldım 5 aydır giyiyorum kenardan patladı felan ama 1 ay daha gider (🤔inş) bunu diyen çıkarmıydı bilmiyorum ama kimse demeden dedim bu türk kafasıyla olan düşüncem😁

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nike dunk al geç öteki çok spacejump duruyor yada ben fazla astroloji flimi izledim

Ohaa neden bunlara bu kadar para veriyorsun gidip altın al bu ayakkabıların aynısını mahalle pazarında 200 TL ye satıyorlar ben aldım 5 aydır giyiyorum kenardan patladı felan ama 1 ay daha gider (🤔inş) bunu diyen çıkarmıydı bilmiyorum ama kimse demeden dedim bu türk kafasıyla olan düşüncem😁
Yanlis rengini atmisim duzelticem dunk giyiyorum suanda acildi 6 ayda (amazon parasini iade etti)

Cakma ayakkabi giymem saglik acisindan pek uygun degil

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,495
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Yanlis rengini atmisim duzelticem dunk giyiyorum suanda acildi 6 ayda (amazon parasini iade etti)

Cakma ayakkabi giymem saglik acisindan pek uygun degil
Sigarada sağlık açısından iyi değil ama keyfin bilir hayatta hiç bişey uygun değil ztn🤷. Neyse varsa ayakkabı seçeneklerin göster ben şuan Nike Air giyiyorum çok şık ve rahat dunk o rengi iyi değil ya bence yani bana göre gözüme hoş gelmedi

Buna ne dersin biraz bütçeni aşıyor ama bi bak istersen belki hoşuna gider renklerinden birini seçebilirsin hoş renkleri var beyaz olan favorim benim

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Sigarada sağlık açısından iyi değil ama keyfin bilir hayatta hiç bişey uygun değil ztn🤷. Neyse varsa ayakkabı seçeneklerin göster ben şuan Nike Air giyiyorum çok şık ve rahat dunk o rengi iyi değil ya bence yani bana göre gözüme hoş gelmedi

Buna ne dersin biraz bütçeni aşıyor ama bi bak istersen belki hoşuna gider renklerinden birini seçebilirsin hoş renkleri var beyaz olan favorim benim
Dunkin begendigim rengi stokta yok maalesef af1de bilmiyom alti cok yuksek sigarada sagliga zararli ama yabcak bisi yok ramazanda baya azaldi zaten kullanimim

Saintes Maries

80+ Bronze

burak9956

80+ Bronze
Bende kendim icin Vans bakıyorum, belediye dağıtmış gibi herkeste nike var zaten

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,495
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Bende kendim icin Vans bakıyorum, belediye dağıtmış gibi herkeste nike var zaten
Geçen 50 TL ye satıyorlardı Nike ayakkabılarını 1 kamyon dolusu yığmıştı adam parkın ortasına tıklım tıklımdı park elden çıkarıyordu heralde

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Evet orasida var bej rengini begenmistim ama arkadas almis bende red white rengini begendim

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,495
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Dunkin begendigim rengi stokta yok maalesef af1de bilmiyom alti cok yuksek sigarada sagliga zararli ama yabcak bisi yok ramazanda baya azaldi zaten kullanimim
Evet benimde azaldı neyse konu ayakkabı beğendiğin renk yoksa adidasada bakabilirsin seversen tabii ki

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
vans alma çok rahatsız aynı ayakkıbının siyahı var bende sırf görünüş için giyiorum

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Talha Açıkgöz
%75’inin çakma olması dışında bir sorun yoq gibi

Nike olması şart mı?

Top Bottom