Neler Yeni

Sizce hangi interneti seçmeliyim?

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
küçük yerdeyken ( ilçe vb veya büyük olmayan şehirlerde) en temizi türk telekom oluyor bence öbürleri beni zamanında pek tatmin etmemişti şimdi büyükşehirdeyim yine ttden devam mevzu şu aslında altyapınız iyi ise türktelekom müthiş hizmet veriyor türktelekomdan çok memnunumm ben şuan 50mbpsye 150 ödüyorum bikaç aya biticek 400 altı her fiyata okeyim çok stabil bozulmayan bi hizmeti var

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
küçük yerdeyken ( ilçe vb veya büyük olmayan şehirlerde) en temizi türk telekom oluyor bence öbürleri beni zamanında pek tatmin etmemişti şimdi büyükşehirdeyim yine ttden devam mevzu şu aslında altyapınız iyi ise türktelekom müthiş hizmet veriyor türktelekomdan çok memnunumm ben şuan 50mbpsye 150 ödüyorum bikaç aya biticek 400 altı her fiyata okeyim çok stabil bozulmayan bi hizmeti var
Yani merkezde oturuyorum ama maalesef hala fiber alt yapımız bulunmamakta. Ya bende türk telekomdan memnunum aslında hiç bir türlü kesilme veya arıza olmadı 2 yıl içerisinde ama fiyat olarak çok uçuk, ama 50mbps internete 520tl istemesi çok fazla, diğer yandan Türknet eğer Türk Telekom gibi kesilmezse 440 tl vermek 78mbps internete çok daha iyi

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Yani merkezde oturuyorum ama maalesef hala fiber alt yapımız bulunmamakta. Ya bende türk telekomdan memnunum aslında hiç bir türlü kesilme veya arıza olmadı 2 yıl içerisinde ama fiyat olarak çok uçuk, ama 50mbps internete 520tl istemesi çok fazla, diğer yandan Türknet eğer Türk Telekom gibi kesilmezse 440 TL vermek 78mbps internete çok daha iyi
tarife bitimine yakın tekrardan ucuz veriyor normalde ne kadar taahhüt var sizin

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
tarife bitimine yakın tekrardan ucuz veriyor normalde ne kadar taahhüt var sizin
10 mayısta bitiyor işte o yüzden bakıyorum erkenden ödeyip başka bir internet sağlayıcısına geçmeyi düşündüğümden 2 gündür bakıyorum.
Şu anlık aklımda Türknet ve Kablonet vardı ama Kablonet altyapım yok diye Türknet kaldı tek seçeneğim galiba

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Ama denilenlere göre bir sıkıntı yaşanması durumunda müşteri hizmetleri türk telekom olduğu için o anki duruma bağlı olarak geç gelebiliyorlarmış
birde türknete ben girdiğimde ne kadar verdiğini göstermek yerine ''Adresinizde TurkNet internet hizmetleri için gerekli altyapı bulunmamaktadır. Bu sebeple adresinizde internet hizmeti veremiyor ve başvurunuzu alamıyoruz.'' diyor. Sizce müşteri hizmetlerini arasam altyapımı kontrol edebilirler mi?
Türknet kullanıcısıyım ve bende de altyapı sorgulamasında çıkmıyor. Hatta civarımda bile altyapı gözükmüyor. Fiyat konusu haric memnunum. Senede 1 veya en fazla 2 defa destek ekibine yazdım onda da genellikle 30 dk içerisinde geri dönüş sağlıyorlar ve yüksek ihtimalle sorunum çözülüyor.

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
Türknet kullanıcısıyım ve bende de altyapı sorgulamasında çıkmıyor. Hatta civarımda bile altyapı gözükmüyor. Fiyat konusu haric memnunum. Senede 1 veya en fazla 2 defa destek ekibine yazdım onda da genellikle 30 dk içerisinde geri dönüş sağlıyorlar ve yüksek ihtimalle sorunum çözülüyor.
Hangi şehirde oturuyorsunuz? rahatsız olursanız cevaplamayadabilirsiniz tabii
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç belli olmaz yanıtlanması 10 iş günü sürüyor ama o altyapının gelmesi ne kadar sürer bilemem
Peki o zaman türknet en iyi seçim gibi duruyor sağolun cevaplarınız için

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Hangi şehirde oturuyorsunuz? rahatsız olursanız cevaplamayadabilirsiniz tabii
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki o zaman türknet en iyi seçim gibi duruyor sağolun cevaplarınız için
Antalya' da oturuyorum