Neler Yeni

Sizce İlk Sitem Nasıl Olmuş Becerebilmiş Miyim ?

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,100
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Kız düşmanlığı yapmaya ne lüzum var? Ne alaka? İnsana dair bir özelliğin kızlara özel kılınması. Çok itici geldi bu sözler. Yoksa cevap vermeyecektim.

Sektörde daha iyi yerlere gelmek için öyleyse dediklerimi dikkate alabilirsin. Ayrıca daima kendi bildiğini savunma. Çok yanılan çok öğrenir. Hangi sektör devi şirketlerin, sitelerin, kuruluşların Wordpress kullandığını öğrensen...
aşırı boş yapmışşın kardeşim. blogspottan site olusturup sitemiz nasıl demedikleri aşikar . uza

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Serdar BULUT
Güzel ama logo baya basit geldi gözüme onun dışında yazılarda anlaşılmıyor çok fazla. Mobilden girdim bu arada.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
aşırı boş yapmışşın kardeşim. blogspottan site olusturup sitemiz nasıl demedikleri aşikar . uza
Kral Sen Anlamak İstemiyorum Herhalde Üstüne Ben Seni Nerde Görsem Bir Karmaşa Bi Kavgadasın Biraz Sakin Ol Millete Atar Yapma Ben Senle Hatırlıyorum 3-4 Ay Önce Tartışmıştım Hareketlerine Dikkat Et Hocam Kimse Sana Dünyanın En İyi Sistesi Demedi Yada Süper Bir Site Diye Ama Senin Emekleri Küçük Görmen Komik Ben 1 Hafta Uğraştım Bunlar İçin Zaman Harcadım Ve Zaman Hiç Bir Zaman Geri Gelen bir şey Değil O Yüzden Kimsenin Emeğini Küçük Görme Kendin Daha İyi bir şey Yapıyorsan Bana Göster Örnek Ol Ama Benim Kadar Emek Göstermeden Bana B*k Atma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,914
Üyeler
140,725
Son üye
Kutayyy
Top Bottom