Neler Yeni

Sizce İlk Sitem Nasıl Olmuş Becerebilmiş Miyim ?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,474
İsim
Cengiz
güzel kardeşim yorumumda belirttiğim gibi heyecanını anlıyorum dedim. şuan siteye herhangi bir kod eklenmediği aşikar. blogspot'un hazırlayıcısı üzerinden hazırlanmış o yüzden yorum yapmamız mantıklı değil. kime yorum yapalım blogspotun geliştirici ekibine mi?
Hocam Tasarımlarını Vb Şeyleri Kendim Yaptım Çoğu Yerin Zaten Benim Bir Ekibim Yok Max Beklenecek Şeyde Bu Bence Bu Kadar Takmak Yerine Sadace Bakıp Güzel Veya Kötü Diyebilirisn Bu Kadar İnce Template'e Takman Garip Geldi Açıkcası Ona Bakılırsa Bu Forumda Hazır Template Ama Bu Kadar Abartılmıyor Yani Sadece İyi Veya Kötü Desen Okeydi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eline sağlık güzel olmuş geliştirilebilir
Teşekkürler

üst kısım gri yerine başka bir renk olabilir
Tamamdır Bakacam

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,474
İsim
Cengiz

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,474
İsim
Cengiz
site paylaşılan haberleri otomatik olarak bildirimlere izin verenlere göndersin
Hocam Onun Gibi İçeriklere Bakacam Fakat Şuan Siteyi Google'a Kaydetmeye Çalışıyorum Onu Tamamlarsam Onlarada Bakacam

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Emre Acar
güzel kardeşim yorumumda belirttiğim gibi heyecanını anlıyorum dedim. şuan siteye herhangi bir kod eklenmediği aşikar. blogspot'un hazırlayıcısı üzerinden hazırlanmış o yüzden yorum yapmamız mantıklı değil. kime yorum yapalım blogspotun geliştirici ekibine mi?
üye, burada kod kalitem nasıl diye sormamış ki genç kardeşim :) site nasıl görünüyor, site nasıl olmuş diye sormuş. kaldı ki, Wordpress veya blogger veya wix gibi platformlar builder sunsa da bunlar çok uç noktalarda özelleştirme ve belirli oranda kod yazma / geliştirme yapma imkanı da sunuyor.

bu üye arkadaş çok fazla heyecanlı, çok konu açıyor. biraz daha Google'ı iyi kullanmayı (çok önemli bir yetenektir) öğrenmeli ama sen de alakasız bir yorumda bulunmuşsun. sektöre girdiğinde göreceksin ki site hızlı açıldıktan sonra kimse backend tarafında inşa ettiğin muazzam yapıyı konuşmayacak aksine buton sağda mı solda mı olsun diye müşteriden dönüş alacaksın :)

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Pc İle Alakalı her şey Ve Yazılım

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Karanlık Mod Nasıl Eklerim Bilmiyorum Araştırıp Bakacam Şuan Kurduğum Temanın Renkleri Böyle 3.Parti İle Yapabilirsem Denicem
Anonimler.org benim eğer istiyorsan yardımcı olabilirim siteyi eğer bloggerden düzenliyorsan istediğin templateyi sağlayabilirim. mtamodding.blogspot.com da benim allderspdf.blogspot.com böyle de var

Şu da var

EnesReks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enes
İlgilendiği Kategoriler
pc
Instagram
enesreks
hayırlı olsun sade ve güzel bi site

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,474
İsim
Cengiz
üye, burada kod kalitem nasıl diye sormamış ki genç kardeşim :) site nasıl görünüyor, site nasıl olmuş diye sormuş. kaldı ki, Wordpress veya blogger veya wix gibi platformlar builder sunsa da bunlar çok uç noktalarda özelleştirme ve belirli oranda kod yazma / geliştirme yapma imkanı da sunuyor.

bu üye arkadaş çok fazla heyecanlı, çok konu açıyor. biraz daha Google'ı iyi kullanmayı (çok önemli bir yetenektir) öğrenmeli ama sen de alakasız bir yorumda bulunmuşsun. sektöre girdiğinde göreceksin ki site hızlı açıldıktan sonra kimse backend tarafında inşa ettiğin muazzam yapıyı konuşmayacak aksine buton sağda mı solda mı olsun diye müşteriden dönüş alacaksın :)
Çok Doğru Açıklamıssın Eyw

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker

evet sektörden çıktığımda tekrar girmek için uğraşırım güzel kardeşim :)
Onun dısında ılk sıtemı tasarladım cumlesınden cok basıt bır sekılde sankı oturup saatlerde backend frontend kasmıs gibi soru sormuş. burda güzelleme yapmaya gerek yok ben kendi cevabımı verdim kardeşim . hazır tasarımlar ve kodlar ile oluşturulmuş br web sitesi basic bilgisiz bir insanın bile bu ne işe yarıyor diye bir kaç saatte oluşturabileceği seviyede hazırlanmış . kusura bakma da kızlar gibi yüzüne gülüp arkasından konuşamam neyse onu söyledim

Son düzenleme:

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Burak
Haber paylaşacaksanız haber teması yüklemenizi öneririm. Daha güzel duracaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Emre Acar
evet sektörden çıktığımda tekrar girmek için uğraşırım güzel kardeşim :)
Onun dısında ılk sıtemı tasarladım cumlesınden cok basıt bır sekılde sankı oturup saatlerde backend frontend kasmıs gibi soru sormuş. burda güzelleme yapmaya gerek yok ben kendi cevabımı verdim kardeşim . hazır tasarımlar ve kodlar ile oluşturulmuş br web sitesi basic bilgisiz bir insanın bile bu ne işe yarıyor diye bir kaç saatte oluşturabileceği seviyede hazırlanmış . kusura bakma da kızlar gibi yüzüne gülüp arkasından konuşamam neyse onu söyledim
Kız düşmanlığı yapmaya ne lüzum var? Ne alaka? İnsana dair bir özelliğin kızlara özel kılınması. Çok itici geldi bu sözler. Yoksa cevap vermeyecektim.

Sektörde daha iyi yerlere gelmek için öyleyse dediklerimi dikkate alabilirsin. Ayrıca daima kendi bildiğini savunma. Çok yanılan çok öğrenir. Hangi sektör devi şirketlerin, sitelerin, kuruluşların Wordpress kullandığını öğrensen...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,161
Üyeler
151,358
Son üye
KaiserTheFallen
Top Bottom