Neler Yeni

Sizce israil Türkiye savaşı cıkarmı?

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İsrailin vurduğu ülkere bakarsak hepsi yoksul ülkeler.Hem tarih açısından hem askeri anlamda tecrübeli bir orduyu karşılarına alıcaklarını sanmıyorum.

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Bahadır
israilin turkiye ile bir derdi yok ki savas acsin saldirdigi ulkelerde hamasin adamlari kaliyor ondan saldiriyor

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Arif
israilin turkiye ile bir derdi yok ki savas acsin saldirdigi ulkelerde hamasin adamlari kaliyor ondan saldiriyor
İsrail'in "şimdilik" Türkiye ile bir derdi yok. Asıl planları belli. Vadedilmiş topraklar diye adlandırdıkları yerlere bizim topraklarımızın da bir kısmı dahil. Ben şimdilik bir savaş yaşanacağını düşünmüyorum ama eni sonu bu işin bi ucu bize de sıçrayacaktır. O zaman da yine ellerine veririz Evelallah.

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3
İsrail'in "şimdilik" Türkiye ile bir derdi yok. Asıl planları belli. Vadedilmiş topraklar diye adlandırdıkları yerlere bizim topraklarımızın da bir kısmı dahil. Ben şimdilik bir savaş yaşanacağını düşünmüyorum ama eni sonu bu işin bi ucu bize de sıçrayacaktır. O zaman da yine ellerine veririz Evelallah.
ABD'nin bir nevi kuklası olmuş bir ülke olarak kimin eline veriyoruz

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
Mehmet
rahat ol. yapamazlar bize bir şey orta doğunun isviçresiyiz
Dubai ve katar buna güldü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizde Hamas'a destek veriyoruz hatta Erdoğan burada kalanlara dokunumasın diye İsrail'i tehdt etti

ABD'nin bir nevi kuklası olmuş bir ülke olarak kimin eline veriyoruz
ABD İsrail'in bize kaldırmasını istemez

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Bahadır
onlar laga luga amaclari islami ortadan kaldirmak

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
Mehmet
Çok büyük ikilemler var. Bir kere biz nato ülkesiyiz. Amerika sırf israilin emelleri için bizi yakmaz. İkincisi Avrupa ile Asya'nın kapısı görevinde bu topraklar. Karışıklık sonrası avrupaya çok büyük göç dalgaları akar. Avrupa bunu asla istemez. Ki sadece israil gibi bir devletle bizim aramızda olursa bu olay, yani amerika karışmıyom ne bok yerseniz yiyin derse israil gibi bir devlet muhtemelen 1 aya olmaz. Türkiye'nin silah envanteri çok güçlü ve büyük israile göre.
Adamlarda nükleer bomba var o sıkıntı iste

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Bahadır
Dubai ve katar buna güldü

Bizde Hamas'a destek veriyoruz hatta Erdoğan burada kalanlara dokunumasın diye İsrail'i tehdt etti

ABD İsrail'in bize kaldırmasını istemez
zamaninda amerikayi da tehtit etti kac kere bunlar olagan seyler

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
Mehmet

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Bahadır
Arabaistan el altından destekliyor İsrail'i bence İslam ile doğrudan dertleri yok en azından şimdilik amaçları toprakları büyütmek
o arap krallari sence musluman mi

Arabaistan el altından destekliyor İsrail'i bence İslam ile doğrudan dertleri yok en azından şimdilik amaçları toprakları büyütmek

Abd ile İsrail aynı değil ama
israil abd nin kopegi

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
Mehmet
Top Bottom