Neler Yeni

Sizce Kız Ne Anlatmaya çalışıyor ?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
11. Sınıfa mı geçtin?
4 ayda vücudunun nasıl yapılandığınıda merak ettim.

Kara*

80+ Silver
ne olduğunu anlamadım ama bi tane kız da sınıfta bana bakıp dudaklarıını ısırıyor benim dikkatimi çekmeye çalışıyor bende buna cevap arıyorum
Akaksgakdhsk kanka akşam eve gidince seni düşünerek "✌🏻✌🏻" yapıyor belki aklını almışsındır kızın o yakışıklılığınla. Geyik bir yana sınav senesindeysen hiç uğraşma, hep bu zamanlar çıkarlar oyun bunlar asker oyuna gelme!

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sezer Garip
Akaksgakdhsk kanka akşam eve gidince seni düşünerek "✌🏻✌🏻" yapıyor belki aklını almışsındır kızın o yakışıklılığınla. Geyik bir yana sınav senesindeysen hiç uğraşma, hep bu zamanlar çıkarlar oyun bunlar asker oyuna gelme!
Kara özelden instagramını alabilir miyim rahatsız etmeyeceğim, biraz senden bilgi almam lazım nasıl davranmamla ilgili
Mesaj otomatik birleştirildi:

11. Sınıfa mı geçtin?
4 ayda vücudunun nasıl yapılandığınıda merak ettim.
İnstagramın varsa özelden atabilirim fotoğrafları

Son durum nedir dostum?
Bugün soğuk bir duş aldım ve trigonometriye başladım. Melankoliden uzak duruyorum. Acı çekiyorum içimde sadece bana bunu nasıl yapar düşüncesi kaplıyor. Onun dışında iyiyim ve birazdan spora gidecem

Kara*

80+ Silver
Kara özelden instagramını alabilir miyim rahatsız etmeyeceğim, biraz senden bilgi almam lazım nasıl davranmamla ilgili

İnstagramın varsa özelden atabilirim fotoğrafları

Bugün soğuk bir duş aldım ve trigonometriye başladım. Melankoliden uzak duruyorum. Acı çekiyorum içimde sadece bana bunu nasıl yapar düşüncesi kaplıyor. Onun dışında iyiyim ve birazdan spora gidecem
Kanka direk buraya yazman daha iyi olur öteki tecrübeli hocalarımın fikirleri de yararlı olabilir yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sezer Garip
Kanka direk buraya yazman daha iyi olur öteki tecrübeli hocalarımın fikirleri de yararlı olabilir yani.
Duygularımı bir kenara atmam gerektiğini düşünüyorum.
Yeni yelkenlere açılmayı,
pişman olduğunu ve acı çektiğini söylerse affederim kendisini.

Kara*

80+ Silver
Duygularımı bir kenara atmam gerektiğini düşünüyorum.
Yeni yelkenlere açılmayı,
pişman olduğunu ve acı çektiğini söylerse affederim kendisini.
Affedilme ayrı bir mevzu ama en azından cimcime triplerini bırakıp sana güzel açıklama yapamıyorsa bil ki hayır gelmez ondan. Test için yakın normal kız arkadaşını sevgili rp si olarak ayarlayıp tepkilerini ölçebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sezer Garip
Affedilme ayrı bir mevzu ama en azından cimcime triplerini bırakıp sana güzel açıklama yapamıyorsa bil ki hayır gelmez ondan. Test için yakın normal kız arkadaşını sevgili rp si olarak ayarlayıp tepkilerini ölçebilirsin.
Özelden yazıyorum sana

Top Bottom