Neler Yeni

Sizce Piyasa Düzelene Kadar Xbox Series S Almak Mantıklı mı?

samurai23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Toprak Beydemir
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar malumunuz bilgisayar piyasası çok pahalı ve bende oyun oynamak istiyorum bende şöyle bir şey düşündüm Xbox series s alırım hem yeni nesil oyun oynarım hemde bu oyunların %90ı 60 ve 120 fps oynattığından birde elimde zaten klavye mouse var onları takarım xboxa fps oyunlarını çok rahat akıcı oynarım ileridede apu bir sistem alıp 2. El ekran kartı takma düşüncem var nasıldır sizce mantıklı mı düşünüyorum amacım oyun oynamak fakat dizi anime vs de izliyorum ama xboxda googledan girerek de izlerim PC alana kadar cevaplarınız için teşekkürler

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Xbox Series S= 4000 TL civarı ve 4000 TL'ye güzel bir sistem zor. 2. el sınırlar zorlanabilir.
O fiyatta alınacak sistem üstelik yüksek seviye oyunları kaldırmakta zorluklar çekecek. Series S daha avantaj bana göre.

samurai23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Toprak Beydemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xbox Series S= 4000 TL civarı ve 4000 TL'ye güzel bir sistem zor. 2. el sınırlar zorlanabilir.
Series s bu neslin sonuna kadar götüreceği kesin belki 3 4 sene sonra oyunlar 30 fps olur ozamanda zaten iyi bir PC alırım diye düşünüyorum apu sistemi yükseltirim yani

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak
şuan pc alınmaz zaten series s en mantıklısı

Mojo jojo

80+ Silver
O fiyatta alınacak sistem üstelik yüksek seviye oyunları kaldırmakta zorluklar çekecek. Series S daha avantaj bana göre.
Bence de. Hem ben konsolu, pc den daha çok beğenir, daha çok tercih ederim. Büt.e varsa Sries X alınabilir.

samurai23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Toprak Beydemir
teşekkürler arkadaşlar dediğim gibi yapacağım series alırım oyunumu oynar dizimi izlerim 4 5 ay sonra apu alırım derslerim felan için oyunu xboxda oynarım sonrada artık PC ye yatırım yaparım teşekkürler cevaplar için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bilen var mı xboxda PlayStation gibi oyunları Online oynamak için ücret vermemiz gerekiyor mu yoksa game pass alıp direk single / Online istediğimiz gibi oynayabiliyormuyuz

Son düzenleme:

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar malumunuz bilgisayar piyasası çok pahalı ve bende oyun oynamak istiyorum bende şöyle bir şey düşündüm Xbox series s alırım hem yeni nesil oyun oynarım hemde bu oyunların %90ı 60 ve 120 fps oynattığından birde elimde zaten klavye mouse var onları takarım xboxa fps oyunlarını çok rahat akıcı oynarım ileridede apu bir sistem alıp 2. El ekran kartı takma düşüncem var nasıldır sizce mantıklı mı düşünüyorum amacım oyun oynamak fakat dizi anime vs de izliyorum ama xboxda googledan girerek de izlerim PC alana kadar cevaplarınız için teşekkürler
Bence series s alın çok daha mantıklı

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Xbox SS.

samurai23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Toprak Beydemir
Arkadaşlar bilen var mı xboxda PlayStation gibi oyunları Online oynamak için ücret vermemiz gerekiyor mu yoksa game pass alıp direk single / Online istediğimiz gibi oynayabiliyormuyuz

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Evet oynayabiliyorsun

samurai23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Toprak Beydemir
Teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri