Neler Yeni

Sizce yarın efsane cuma, efsane olacak mı?

YazılımKafa

80+ Silver

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Mehmet Yılmaz
Dostlar ben HyperX Cloud II , Zowie Mouse ve oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Sizce yarın indirimler iyi olur mu?
Hiç umudum yok ama kafamız sahte indirim paylaşımlarından dolayı çorba olacak indirim olsa bile benim istediğim üründe olmayacağına yüzde kat trilyon eminim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,667
İsim
Burak Karadağ
Bloody V7M var hocam şuan bende. Eski bir model. Yarın bir yandan gözüm HyperX Pulsefire Haste'de olacak. Onu da alabilirim belki.
Deathadder V2 de iyi işini görür FPS için ama CS:GO için elinin boyutuna uygun olan Zowie öneririm. Daha iyi oynatıyor ve ergonomisi müthiş

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Deathadder V2 de iyi işini görür FPS için ama CS:GO için elinin boyutuna uygun olan Zowie öneririm. Daha iyi oynatıyor ve ergonomisi müthiş
Hangi modelini öneriyorsunuz hocam? Palm, claw arası bir tutuşa sahibim. Elim ortalama üstü büyüklükte sayılır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,667
İsim
Burak Karadağ
Hangi modelini öneriyorsunuz hocam? Palm, claw arası bir tutuşa sahibim. Elim ortalama üstü büyüklükte sayılır.
Tam benim elimi tarif ettin şuan. Büyük eller için en büyük Zowie mouse modeli olan Zowie EC1 al kesinlikle zerre pişman ettirmez. Ben para ayarladım yarın ya EC1 yada EC1-C (yeni model) alacağım.

ersevinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ersevin
bu gece 00:00 da başlar mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular