Neler Yeni

Size göre aşk nedir?

Alfha13

80+ Silver
Daha yaşamadığım için bilmiyorum ve biliyormuş gibi süslü şeyler de yazmayacağım. Şu anda aşk bana, yalnızlığın zıttı ve masraf anlamlarını ifade ediyor.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
partnerin enerjisini kişide hissetmesidir.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
İyidir ama mutlaka geçicidir

Hanaz

80+ Silver
Öncelikle selamlar değerli forum sakinleri! Sevgili aşk vs. ile alakalı olan konular okulun açılması sebebi ile artış gösteriyor. Bende sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. Sizin düşünce yapınıza göre nedir bu aşk denen illet şey? Sizce var mıdır? Fiziksel olarak sınırlı mıdır?
Para tuzağı

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,509
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,308
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Aşık isen canın yanar, onu (sevdiğini) hep yanında görmek istersin.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Efe Kırmaz
Öncelikle selamlar değerli forum sakinleri! Sevgili aşk vs. ile alakalı olan konular okulun açılması sebebi ile artış gösteriyor. Bende sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. Sizin düşünce yapınıza göre nedir bu aşk denen illet şey? Sizce var mıdır? Fiziksel olarak sınırlı mıdır?
4090

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT
Bana göre çok yorucu çok üzen ama bir yandan da heyecan, sevgi duygusunu yaşatan değişik bir olay.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
çıkar ilişkisi
ergenlik
toplumun evlen evde kalıcaksın falan filan saçmalıkları baskıları

vardır fiziksel olarak sınırlı değildir
Çıkar ilişkisi ve ergenliği aşkı nasıl bağladın merak ettim. Laf edecek yer arıyormuşsun gibi geldi. Sana beğenmek, hoşlanmak ne demek diye bir şey sormuyorlar.

marilyn

80+ Silver
Çıkar ilişkisi ve ergenliği aşkı nasıl bağladın merak ettim. Laf edecek yer arıyormuşsun gibi geldi. Sana beğenmek, hoşlanmak ne demek diye bir şey sormuyorlar.
aşkda çıkar vardır kusra bakma ama türk dizilerindeki zengin kız gakir oğlan birbirini sevip evlenmez açıkca söyliyeyim

karşı taraf senden bir şeyler almak ister veya ilgi duyar örneğin para günümüzdeki aşk denilen çoğu şey paradan ibaret birsürü örneği var ben kendimce söyledimki hiç birisini gerçek manada sevmedim

kendime göre birisi yok körü körüne ilk bakışta aşk gibi bir şey yaşamadım ilk görüşte aşkda zaten birisinin tipi fiziği hoşuna gitmiştir o dur benim kendi düşüncem altını çiziyorum

ergenlik konusunda haklısın neden yazmışım gram fikrim yok o konuda

nadir olsada parası çok olan birisi parası az olan birisini sevebiliyor ama çok nadir
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak umarım karşılıksız,çıkar olmayacak şekilde birisini sevebilirim ama sanmıyorum kızların ilgi duyduğu vs yaptıkları şeyler hiç bir ortak nokta bulamıyorum zıt olmakda bazı konularda iyi tamamen sen gibi olması bir süre sonra sıkar çünkü ne sen ona bir şey katarsın nede o sana

konuştuğum kızların çoğu yaşıtım olsun olmasın fark etmez genelinin hiç bir hobileri vs yok insan nasıl hayatsız gibi yaşar anlayabilmiş değilim kitap oku bisiklet sür koşu yap 7/24 telefonda sevdiği fenomenlerin ne yaptığını izlemek ile meşgul gay değilim ama kızların geneli ilgimi çekmiyor xD

neyse içimi dökmüş oldum

edit bazen devrik garip anlamsız şekilde yazmış olabilirim

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,614
Üyeler
143,197
Son üye
MadnessS