Neler Yeni

Sizi İçene Çeken Oyunlar Neler?

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
İlk bilgisayarım 2010 senesinde geldi evimize ve oyunlara atılma maceramı hiç unutamıyorum.
O zamanlar Casper marka bilgisayar almıştık ve bilgisayarı kuran kişi yanında oyun CD leri ile gelmişti.
Hangi oyunu istediğimi sorunca da silahlı oyun diye CoD Modern Warfare 4 oyununu istemiştim.
O zamanlar yaşadığım mutluluk tarif edilmez bir şeydi. Başka oyunum yok diye aynı oyunu bir çok kez bitirmiştim.
Daha sonra CD dükkanına gidip 1.5 TL'ye Medal of Honor oyununu satın almıştım ve bir süre bu 2 oyun ile idare etmiştim.
Ayrıca bilgisayar gelmeden 3-4 sene önce de internet kafe de abim ile NFS 2: SE oynuyorduk bölünmüş ekran olarak.
CD almaya başladıktan bir süre sonra da Darksiders oyunu ile tanıştım.

O zamanları çok özlüyorum.
Benim için CoD MW4, Medal of Honor, NFS 2:SE ve Darksiders dönüm noktalarımdı.

Sizi içine çeken ve unutamadığınız oyunlar hangisi?

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
İlk bilgisayarım 2010 senesinde geldi evimize ve oyunlara atılma maceramı hiç unutamıyorum.
O zamanlar Casper marka bilgisayar almıştık ve bilgisayarı kuran kişi yanında oyun CD leri ile gelmişti.
Hangi oyunu istediğimi sorunca da silahlı oyun diye CoD Modern Warfare 4 oyununu istemiştim.
O zamanlar yaşadığım mutluluk tarif edilmez bir şeydi. Başka oyunum yok diye aynı oyunu bir çok kez bitirmiştim.
Daha sonra CD dükkanına gidip 1.5 TL'ye Medal of Honor oyununu satın almıştım ve bir süre bu 2 oyun ile idare etmiştim.
Ayrıca bilgisayar gelmeden 3-4 sene önce de internet kafe de abim ile NFS 2: SE oynuyorduk bölünmüş ekran olarak.

Assassins Creed serileri.

Özellikle aralarından en uzunu,yenisi ve iskandinav mitolojisine ilgim olduğu için Valhalla baya sarmıştı.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Özellikle aralarından en uzunu,yenisi ve iskandinav mitolojisine ilgim olduğu için Valhalla baya sarmıştı.
Mitolojilere ilgim var benim de ama Ac serisine hiç ısınamadım. Tek oynadığım Ac oyunu İstanbul'da geçen oyundu.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
Mitolojilere ilgim var benim de ama Ac serisine hiç ısınamadım. Tek oynadığım Ac oyunu İstanbul'da geçen oyundu.
Dostum Revelations'u diyorsun açıkcası benim görüşümde AC listesinin sonlarında yer alabilecek oyundur kendisi.

AC2,BlackFlag,Origins,Odyssey,Valhalla

Bunlardan biri seni kesinlikle sürükler. Fakat hepsi seri halinde diyebiliriz yani Valhalla'da yani son oyunda bile Desmond'la ilgili satırlar oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

AC: Valhalla'yı sonsuza kadar oynayabilirim.
Şu DLC'leri oynayamadım ya ona yanıyorum ya Pinti Panda'dan izleyerek bitirdim DLC'leride.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
valorant pc oyunu olarak moobil olarakda brawl stars

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,641
İsim
MehmedVII

NFS Most Wanted 2005
CS 1.6
GTA Türk City
GTA San Andreas
GTA 5
Terminator War of the Machines

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
kingdom come deliverance
gta4

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Dostum Revelations'u diyorsun açıkcası benim görüşümde AC listesinin sonlarında yer alabilecek oyundur kendisi.

AC2,BlackFlag,Origins,Odyssey,Valhalla

Bunlardan biri seni kesinlikle sürükler. Fakat hepsi seri halinde diyebiliriz yani Valhalla'da yani son oyunda bile Desmond'la ilgili satırlar oluyor.
Peki günümüzde kontrolleri eskimemiş olarak hangi serisinden başlamamı tavsiye edersin? Ayrıca bir oyun diğeri ile bağlantılı mı?

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Crysis

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
Peki günümüzde kontrolleri eskimemiş olarak hangi serisinden başlamamı tavsiye edersin? Ayrıca bir oyun diğeri ile bağlantılı mı?
Üstte sıra ile yazdım onları oynayabilirsin. Bağlantılı değil fakat nadir göndermeler oluyor oyunun hikayesine pek etki etmiyor. Etse bile güncel oynadığın oyun eskiye dair bilgi veriyor.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,723
İsim
SANANE

Minecraft. Oynadığım ilk oyun ve hala da arada bir giriyorum. Bıraktım diyenler içinde Notch'un şöyle bir sözü var:
"Minecraft bırakılmaz, ara verilir."

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,986
Üyeler
156,871
Son üye
Zenzei
Top Bottom