Neler Yeni

Sizi İçene Çeken Oyunlar Neler?

emirkq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emir KARA
İlk bilgisayarım 2010 senesinde geldi evimize ve oyunlara atılma maceramı hiç unutamıyorum.
O zamanlar Casper marka bilgisayar almıştık ve bilgisayarı kuran kişi yanında oyun CD leri ile gelmişti.
Hangi oyunu istediğimi sorunca da silahlı oyun diye CoD Modern Warfare 4 oyununu istemiştim.
O zamanlar yaşadığım mutluluk tarif edilmez bir şeydi. Başka oyunum yok diye aynı oyunu bir çok kez bitirmiştim.
Daha sonra CD dükkanına gidip 1.5 TL'ye Medal of Honor oyununu satın almıştım ve bir süre bu 2 oyun ile idare etmiştim.
Ayrıca bilgisayar gelmeden 3-4 sene önce de internet kafe de abim ile NFS 2: SE oynuyorduk bölünmüş ekran olarak.
CD almaya başladıktan bir süre sonra da Darksiders oyunu ile tanıştım.

O zamanları çok özlüyorum.
Benim için CoD MW4, Medal of Honor, NFS 2:SE ve Darksiders dönüm noktalarımdı.

Sizi içine çeken ve unutamadığınız oyunlar hangisi?
Kaktüs Adam serisi acayip iyiydi çok iyi hatirlarim o zaman evde anneannem ile kalırdım annem fln bir yere gidince gittiklerinde oturur rahat 12-1 e kadar oynardım sabahta oynardım o zamanlar yaşımda 8-9 dur sanırım

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,297
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Forza 4
Project zomboid
Factorio/satisfactory
Dying Light 1

TİTAN.

80+ Platinum
İlk bilgisayarım 2010 senesinde geldi evimize ve oyunlara atılma maceramı hiç unutamıyorum.
O zamanlar Casper marka bilgisayar almıştık ve bilgisayarı kuran kişi yanında oyun CD leri ile gelmişti.
Hangi oyunu istediğimi sorunca da silahlı oyun diye CoD Modern Warfare 4 oyununu istemiştim.
O zamanlar yaşadığım mutluluk tarif edilmez bir şeydi. Başka oyunum yok diye aynı oyunu bir çok kez bitirmiştim.
Daha sonra CD dükkanına gidip 1.5 TL'ye Medal of Honor oyununu satın almıştım ve bir süre bu 2 oyun ile idare etmiştim.
Ayrıca bilgisayar gelmeden 3-4 sene önce de internet kafe de abim ile NFS 2: SE oynuyorduk bölünmüş ekran olarak.
CD almaya başladıktan bir süre sonra da Darksiders oyunu ile tanıştım.

O zamanları çok özlüyorum.
Benim için CoD MW4, Medal of Honor, NFS 2:SE ve Darksiders dönüm noktalarımdı.

Sizi içine çeken ve unutamadığınız oyunlar hangisi?
Metro serisi

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
gta san andreas ile spiderman 2 olabilir. ps2 versiyon
Mesaj otomatik birleştirildi:

gta san andreas ile spiderman 2 olabilir. ps2 versiyon
gta 5 i de çok oynardım eskiden sonra fortnite apex gibi oyunlar sonra rdr 2, last of us serisi, son çıkan spider man oyunu vs.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,504
İsim
Diyarhan
The Witcher tarzı açık dünya oyunlarına bayılırım etrafta dolaşıp görev yaparken saatin nasıl geçtiğini anlamam.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
NFS most wanted ve diyng light

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Evet 2. oyunun gideri var ama eski kaldı artık. Hantal geliyor oyun. W3 gibi olsa daha güzel olur bence.
kanka w3 ile kıyaslamak pek mantıklı değil
biri açık dünya biri sıra tabanlı,mekanikleri eskimeye başlamış olabilir ona bişey diyemem

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
kanka w3 ile kıyaslamak pek mantıklı değil
biri açık dünya biri sıra tabanlı,mekanikleri eskimeye başlamış olabilir ona bişey diyemem
Yok W3 tarzı derken, açık dünya olsun şu olsun bu olsun falan değil. Tamamen mekaniksel olarak. Artık her oyunda dodge sistemi var ve aşinayım bu sisteme ama W2 de dodge atılmıyor yani örnek olarak. Ya hitbox dolaylı hasar yiyosun ya istediğin yere gitmiyor falan. Dodge sağlıklı değil kısaca.

Top Bottom