Neler Yeni

Skoda octavia mı Passat mı ?

DeH$et

80+ Silver
Bassatin yıllarıdır değişmeyen o eski iç tasarımından bıhtıh yaaav. Piyasası dışında bi artı yönü yok bence. Bastı mı gidiyo desek bi insignia değil. Yola yapışıyor desen bi 508 değil. Tek piyasası var :/

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,492
İsim
Taha yücel
Bassatin yıllarıdır değişmeyen o eski iç tasarımından bıhtıh yaaav. Piyasası dışında bi artı yönü yok bence. Bastı mı gidiyo desek bi insignia değil. Yola yapışıyor desen bi 508 değil. Tek piyasası var :/
bassat :D

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
sıfır imperssion passat mı baştan söylüyorum bu bir karşılaştırma değil Passat D segmenti araç octavia C segmenti ama sizce 400k bütçeye hangisi alınır sizce @çılgın hamsi
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
donanımlara sahip 415k 1.5 motor 150 hp passat mı
yoksa
Gene 1.5 motor 150 hp premuim modeli olan skoda octavia mı ? 418K

Buda octavia nın özellikleri 2 tane yer var elite ve preuim bakmanız gereken yer Premuim olan
Alıntıyı görüntüle

Görsel olarak örnek vericem:
passat örnek:
ha bu arada passat alırsak içi böyle gelicek içleri aynı ama arabanın resmini sahibinden de buldum
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

buda skoda octavia:
bunun içide alırsak aynı bu şekilde gelicek donanımları olarak hayalet göstergesi felan
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
O kadar para verip boş arabaya bineceğime dolu arabaya binerim. Octavia tercihim olurdu.

Spermman

80+ Bronze
Bu arada skodanın bazı opsiyonları sitesinde yazmıyor haberiniz olsun yani orda aslında siz dahada dolu yapabilirsiniz arabayı

Spermman

80+ Bronze
he anladım onu biliyorum ben başta yanlış anladım
Bu arada yani ne zaman indirim olur bilmiyorum ama combi scout lar var fiyatı o kadar yüksek olmasa onlar daha mantıklı gibi
Bunuda bayiye sorun isterseniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani combi scoutları pek satamadı bayiler bu yüzden size indirim yaparlar diye düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,212
Üyeler
155,218
Son üye
Bangsbo
Top Bottom