Neler Yeni

Skyrim nasıl bir oyundur?

Maxima

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kartal ÖZBÜYÜKKAYALI
Seveninin sapıklık derecesinde oynadığı, şahsen hikayesini orta şeker bulduğum ve mekaniksel olarak yüzüne bakmayacağım bir oyun. Modsuz oynamanı tavsiye etmem. Bir arkadaşın da belirttiği gibi kendi zamanına göre bile mekanik olarak geride kalmış bir oyun.
Not: Vuruş hissiyatı mı? O da ne?

Eclipse

80+ Bronze
Neden seviyorsunuz oyunu tarif etseniz ne dersiniz?
Skyrim onu neden sevdiğimi düşünmediğim oyunlardan. Oyun indirimde 45 liraya düştüğü sıralar, millet bunu 15 liraya diyip almadığım bir dönem vardı. O dönem korsan, modlu bir savei oynuyordum. Üç evim, iki çocuğum, on tane de karım vardı afedersin. Oyunun eksiklerini modlarla kapatınca benim için içinde gezinmelik bir oyuna dönüşüyordu. Eh bi tık da abartıya kaça da biliyordum oynatıyordu kendini. O savei kaybettikten sonra bir daha saramadım. Fevvy diye bir eleman var, onun buildlerinden birisini yapabilirsem tekrardan %100 yapmaya çalışacağım bir ara. Zaten bir karar aldım artık %100leyeceğim oyunları. Oyunu sana tarif edemem oyunla ilgili düşüncelerim ortalama bunlar.

AzorAhai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ertuğrul sinan
Neden seviyorsunuz oyunu tarif etseniz ne dersiniz?
Beni en çok içine çeken yani atmosferiydi.Yeni alanlar keşfetmek her girdiğin mağarada farklı bir sır bulmak vb. Oyunda nerden ne çıkacağı belli olmuyordu.Üstelik hikayeside gayet sürükleyici merak uyandırıcı.acik dünyası bı ton içerik barındırıyor.Dandik görevlerde var şunu al götür gibisinden ama tonlarca yan hikayede var seni saatlerde ana görevden alikoyup sonrada ulan ne maceraydi dedirtecek.

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan
Bundan 6-7 yıl önce külüstür toshiba laptop ve az biraz sahip olduğum ingilizce bilgimle saatlerimi vermiştim. Özellikle boş geçen yaz aylarında çok iyi gelmişti. Şu anki steam indirimlerinde special edition'ı satın aldım ve modladım ardından tekrar başladım oynamaya. Hani Red Dead Redemption'da diyolar ya adeta bir kovboy hayatı yaşıyorsun, onu bu oyun için rahatlıkla söyleyebilirim. Oyun eski gelebilir ama deli gibi mod desteği bulunduğu için grafikleri, mekanikleri hatta oyunun haritasını bile değiştirip genişletebiliyorsun. Daha çok şey yazarım ama bu kadarı yeterli sanırım, kısacası zevkine yatıyorsa bakmanı öneririm. Gamepass'te mevcut olan bir oyun zaten, boyutu da 20 gb falandı sanırım. Bu arada gamepass üzerinden modlarken bir sıkıntı çıkar mı orasını bilmiyorum hocam.

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Furkan
Technopat'ta şaheser diyorlar. Sonra pintipanda kaç yıl geçmiş hala oynuyor.
benlik bi oyun değil ben saatlerimi vereceksem bi oyuna zevk almak isterim vuruş hissiyatı falan pek beğenmediğim için sildim. ama dediğim gibi atmosferi güzeldi hikayeyi bilmiyorum.

Top Bottom