Neler Yeni

ŞOK Market indirimleri. Asus TUF IPS 165hz 1ms 3099TL

torojan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
abdullah ferhat yılmaz
kampanya var mı domateste :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 domates alana bir biber bedava. f/p soğanı seçerseniz termal macun niyetine 1gb 0kw'lık domates saçlası ve yanar dönerli mevye tabağı kampanyası bence tutar :D
2 kilo rgb fan alana 1 kilo domates
black friday patron çıldırdı dumping

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
Yusuf
dasdasdasd :D

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,658
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
arkadaşlar uygulamadan ve siteden taksit yapmıyor bankalar haberiniz olsun şubeden işlem yapmanız lazım taksitsiz direkt 3k çeker bilginize

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
Yusuf

3300 TL'ye geliyor nays ile ölü piksel olsa bile ips 240 alıyorsun bence daha mantıklı
kanka fiyatı güzel fakat şöyle anlatayım ekranın tam ortasında bir bölgeye ölü piksel koyayım 1 adet bak sadece 1. inanılmaz düzeyde gözün takılıyor zamanında kullandım kafayı yersin. ekranın sağında solunca kenarında köşesinde olsa amenna ama orta kısımlarda olunca çıldırırsın diyorum bak istemsiz gözün kayıyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
durgod reis
kanka fiyatı güzel fakat şöyle anlatayım ekranın tam ortasında bir bölgeye ölü piksel koyayım 1 adet bak sadece 1. inanılmaz düzeyde gözün takılıyor zamanında kullandım kafayı yersin. ekranın sağında solunca kenarında köşesinde olsa amenna ama orta kısımlarda olunca çıldırırsın diyorum bak istemsiz gözün kayıyor :D
uğraşmak isteyen aoc euya gönderir hocam garanti için değişim yaparlar

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
Yusuf
uğraşmak isteyen aoc euya gönderir hocam garanti için değişim yaparlar
yok kanka öyle bişey faturanda koca koca teşhir/ölü pikselli ürün diye yazıyor, hatta yazmasını geçtim bunu kaydediyolar. buda tecrübeyle sabit, önceden viewsonic 3 ölü pikselli şekilde satın aldığım monitörde ölü piksel adeti 5 çıkınca göndereyim dedim olduğu gibi zaten teşhir ölü pikselli almışsın deyip geri gönderdiler. faturana işlemeseler belki yapabilirsin diyeceğim ama o zamanda satan firma kendini zan altında bırakmamak için böyle bişey yapmayacaktır. yani ölü pikselli monitör alıyorsanız dua edin ekranın ortasında olmasın veya yeşil kırmızı şekilde parlamasın direk siyah ölü piksel olsun diye çünkü diğer piksel hatası direk monitörün neresinde olursa olsun ben burdayım emmoğlu diyor.

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
bu sefer saqnki çok bindirim yok

UtkuGARIP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Utku Garip
VGA girişi yok. :( Dalga geçer gibi ürün kodu seçmişler birde :cry:

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
durgod reis
yok kanka öyle bişey faturanda koca koca teşhir/ölü pikselli ürün diye yazıyor, hatta yazmasını geçtim bunu kaydediyolar. buda tecrübeyle sabit, önceden viewsonic 3 ölü pikselli şekilde satın aldığım monitörde ölü piksel adeti 5 çıkınca göndereyim dedim olduğu gibi zaten teşhir ölü pikselli almışsın deyip geri gönderdiler. faturana işlemeseler belki yapabilirsin diyeceğim ama o zamanda satan firma kendini zan altında bırakmamak için böyle bişey yapmayacaktır. yani ölü pikselli monitör alıyorsanız dua edin ekranın ortasında olmasın veya yeşil kırmızı şekilde parlamasın direk siyah ölü piksel olsun diye çünkü diğer piksel hatası direk monitörün neresinde olursa olsun ben burdayım emmoğlu diyor.
denemekten zarar gelmez hocam şans işi

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
Yusuf
bu sefer saqnki çok bindirim yok
bazı sistemlerde accaip bindirim var kanka. ama rx 6600 sistemdeki bileşenlerin tuf oluşundan bir tık yürünebilir gibi he bir monitör işte piyasası 3450lerde geziyorken şok 3099 ideal gibi günümüz şartlarında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

VGA girişi yok. :( Dalga geçer gibi ürün kodu seçmişler birde :cry:
kanka vga giriş yokki artık. neredeyse tüm ekran kartları digital çıkış kullanıyor analog devri üzgünüm ama çoooktan bitti.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,635
Üyeler
151,256
Son üye
alprntpgc
Top Bottom