Neler Yeni

Sokağıma yerleştirilen saha dolabı sorular

ardltn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Arda Altın
Merhaba dostlar bulunduğum sokağa 20 gün önce tip7 saha dolabı yerleştirdiler. Şuan aktif olmasını bekliyorum benim birkaç sorum olacak şimdiden kusura bakmayın pek bilgim yok bu konuyla alakalı saçma sorular sormuş olabilirim mazur görün

1- Evime internet gelen kutu yan komşumuzun girişinde ve kabloyla modeme geliyor. Bu olay sıkıntı çıkartır mı yani kutu evimde değil de komşuda

2- Şuanki bağlı olduğum dolap benden 1444 metre uzaklıktaymış. Aktif olduğunda yeni dolaba bağlarlar mı?

3- Şuan vodafone net iss i kullanıyorum. Paketim 8mbps lik. Modem de adsl modem kendileri verdi.Aktif olduğunda vdsl e geçmek istesem bana vdsl modem verirler mi iptal edemem 1 yıl taahhüdüm var.

4- Aktif olduğunda kaç mbps hız alırım? Yeni saha dolabı bana 50 metre uzaklıkta. Şuan max 11 mbps gözüküyor ama alabildiğim hız 2mbps (speedtest).
Şimdiden cevaplar için teşekkürler

Ekler

• IMG_20201007_124440.jpg
    IMG_20201007_124440.jpg
    656.5 KB · Hit: 192
  • IMG_20201012_143738.jpg
    IMG_20201012_143738.jpg
    141.6 KB · Hit: 99

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,889
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Merhaba dostlar bulunduğum sokağa 20 gün önce tip7 saha dolabı yerleştirdiler. Şuan aktif olmasını bekliyorum benim birkaç sorum olacak şimdiden kusura bakmayın pek bilgim yok bu konuyla alakalı saçma sorular sormuş olabilirim mazur görün

1- Evime internet gelen kutu yan komşumuzun girişinde ve kabloyla modeme geliyor. Bu olay sıkıntı çıkartır mı yani kutu evimde değil de komşuda

2- Şuanki bağlı olduğum dolap benden 1444 metre uzaklıktaymış. Aktif olduğunda yeni dolaba bağlarlar mı?

3- Şuan vodafone net iss i kullanıyorum. Paketim 8mbps lik. Modem de adsl modem kendileri verdi.Aktif olduğunda vdsl e geçmek istesem bana vdsl modem verirler mi iptal edemem 1 yıl taahhüdüm var.

4- Aktif olduğunda kaç mbps hız alırım? Yeni saha dolabı bana 50 metre uzaklıkta. Şuan max 11 mbps gözüküyor ama alabildiğim hız 2mbps (speedtest).
Şimdiden cevaplar için teşekkürler
eğer taahhüdün biterse veya vdsl tarifeye geçersen yeni dolaba bağlarlar ama dolabın ne zaman aktif olacağı belli olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca bu tip konularda benden daha bilgili olan kişiler var technopat'ta oraya yazabilirsin. yazarken millonertiger ve Ulunay etiketlersen hemen yardımcı olurlar.

ardltn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Arda Altın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer taahhüdün biterse veya vdsl tarifeye geçersen yeni dolaba bağlarlar ama dolabın ne zaman aktif olacağı belli olmaz

Vodafone iss inde adsl ve fiber diye 2 seçenek var adsl bölümünde 24 35 ve 50mbps paketleri var bu 3 paketten herhangi birini alsam otomatik olarak vdsl tarifesine mi geçmiş oluyorum

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,889
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Vodafone iss inde adsl ve fiber diye 2 seçenek var adsl bölümünde 24 35 ve 50mbps paketleri var bu 3 paketten herhangi birini alsam otomatik olarak vdsl tarifesine mi geçmiş oluyorum
evet ama müşteri hizmetleri bağlı olduğunuz dolapla işlem yapar. bence technopat'a yazın bu hat aktarımı portlar saha dolapları pek benim alanımda olmadığından ben de bir soru soracağım zaman oraya yazıyorum

Top Bottom