Neler Yeni

Son Kale Steam Çöküyor o7

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Furkan
Ubisoft oyunlarını ubisoft connect den alabilirsiniz. Ben 2 hafta önce AC valhallayı 45 liraya almıştım. Şuan güncel olarak ne durumda bilmiyorum. Kodsuz şekilde indirimde 80 lira. Epic de aynı şekilde hâlâ zam yapmadı. Steam'in değişik bir etkisi var. Oyun orada olsun istiyorsun içten içe ama baktığın zaman hiç bir farkı yok aynı şekilde oynuyorsun. EpicGames'in ve Amazom Prima 'ın dağıttığı bedava oyunları topluyorsanız zaten oyun ihtiyacı uzun bir süre olmaz. Böyle çareler aramaktan başka seçenek kalmadı artık. 20 liraya almıştım mortal kombatı fiyatı gördüm şok oldum.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,587
İsim
misfit
Ubisoft oyunlarını ubisoft connect den alabilirsiniz. Ben 2 hafta önce AC valhallayı 45 liraya almıştım. Şuan güncel olarak ne durumda bilmiyorum. Kodsuz şekilde indirimde 80 lira. Epic de aynı şekilde hâlâ zam yapmadı. Steam'in değişik bir etkisi var. Oyun orada olsun istiyorsun içten içe ama baktığın zaman hiç bir farkı yok aynı şekilde oynuyorsun. EpicGames'in ve Amazom Prima 'ın dağıttığı bedava oyunları topluyorsanız zaten oyun ihtiyacı uzun bir süre olmaz. Böyle çareler aramaktan başka seçenek kalmadı artık. 20 liraya almıştım mortal kombatı fiyatı gördüm şok oldum.
Oraya da zam geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zamdan önce tüm platformlarda güzel bir stok yapmıştım ama bu fiyatlar gerçekten çok üzücü.
Ülkede o kadar sıkıntı stres içinde oyunlarla kafa dağıtıyorduk ve artık oda yok. Bağımsız oyunlar bile min 200-300'den çıkıyor artık.
Umarım bizi bu duruma düşürenlerden kat ve kat hesabı sorulur. 2023 çok farklı bir yıl olacak.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Oraya da zam geldi.

Zamdan önce tüm platformlarda güzel bir stok yapmıştım ama bu fiyatlar gerçekten çok üzücü.
Ülkede o kadar sıkıntı stres içinde oyunlarla kafa dağıtıyorduk ve artık oda yok. Bağımsız oyunlar bile min 200-300'den çıkıyor artık.
Umarım bizi bu duruma düşürenlerden kat ve kat hesabı sorulur. 2023 çok farklı bir yıl olacak.
Umarız öyle olur

Bir yandan da şüpheleniyorum.Epic Games gelir şimdi bu bedava oyunları oynamak için bir miktar ücret ödemeniz gerek filan dese ne olur.

Zamlar sonrası Tr oyuncuları

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Furkan
Oraya da zam geldi.

Hadi ya oraya da mı geldi. :( Steam fiyatı indirimde 270 iken orada 80 falandı. EpicGames hâlâ değişmedi sanırım. Oyun alacak varsa daha fazla gecikmesin arkadaşlar. Ben de her fırsatta sağlam stok yapmıştım.

Umarız öyle olur

Bir yandan da şüpheleniyorum.Epic Games gelir şimdi bu bedava oyunları oynamak için bir miktar ücret ödemeniz gerek filan dese ne olur.

Zamlar sonrası Tr oyuncuları
Yapamaz hocam bence baya isyan çıkar herkes bırakır orayı. Bi de keşke 2 ay bedava oyun vermese de şu clientı daha kullanışlı yapsalar.

TİTAN.

80+ Platinum
Steam son kalemiz maalesef enflasyona etkilerini hissettirdi.Yapımcılar artık zamları gömüyor.
Ubisoft oyunlara zam getirmiş(emin olmamakla birlikte yaklaşık 3-4 katı sanırım)
Sea Of Thieves 60₺ den 400₺ ye yükselmiş.
Maalesef bunları daha fazla görecez gibi geliyor.
The Long Darkın yapımcısı ve birkaç yapımcı/şirket daha söylemişti(HOI yapımcısı filan).

Eğer sizinde bildiğiniz,zam gelen veya bildiri paylaşan yapımcılar varsa,ya da bilinen zamlanan oyunlar varsa paylaşalım,zamlar gelmeden 1-2 tane de olsa satın alma hakkımız olsun

Görmek istemediğimiz ama gördüğümüz zamlanan oyunlar:
R6
Far Cry-Assasin's Creed serisi
Mortal Kombat 11
Uno-Monopoly
Sea Of Thieves
Watch Dogs
The Crew 2
No Man's Sky
For Honor
O7 üsse geri dön görev başarısız çok uğraştın ama yetmedi 😢

marilyn

80+ Silver
Steam son kalemiz maalesef enflasyona etkilerini hissettirdi.Yapımcılar artık zamları gömüyor.
Ubisoft oyunlara zam getirmiş(emin olmamakla birlikte yaklaşık 3-4 katı sanırım)
The Long Darkın yapımcısı ve birkaç yapımcı/şirket daha söylemişti(HOI yapımcısı filan).

Eğer sizinde bildiğiniz,zam gelen veya bildiri paylaşan yapımcılar varsa,ya da bilinen zamlanan oyunlar varsa paylaşalım,zamlar gelmeden 1-2 tane de olsa satın alma hakkımız olsun

R6
Mortal Kombat 11
Uno-Monopoly
Sea Of Thieves
Watch Dogs
The Crew 2
No Man's Sky
For Honor
son zamanlarda region swap olarak geçen ticaret arttığı için normal adam amerikada düşük bir ücret verip sudan ucuz r6 alıyor .d

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,224
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Bu fiyatlara oyun alanın aklından şüphe ederim. PC parçası fiyatına oyun mu olur? Başlarım yapımcısına de emeğine de. Özellikle ailesinin parasıyla oyun alan kardeşlerime sesleniyorum. Oyun almadan önce 2 kere düşünün. O paralar kolay kazanılmıyor.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,587
İsim
misfit
Hadi ya oraya da mı geldi. :( Steam fiyatı indirimde 270 iken orada 80 falandı. EpicGames hâlâ değişmedi sanırım. Oyun alacak varsa daha fazla gecikmesin arkadaşlar. Ben de her fırsatta sağlam stok yapmıştım.
Epic Games'de henüz değişiklik olmadı, en ucuz platform orası şu anda. Ne alacaksanız bir an önce alın.
Ubisoft'da HOLIDAY22 koduyla çoğu AC'yi aldım, Mirage'de alacaktım fakat daha çıkmadan fiyatı uçtu :(

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
son zamanlarda region swap olarak geçen ticaret arttığı için normal adam amerikada düşük bir ücret verip sudan ucuz r6 alıyor .d
Aynen büyük ihtimal steamdb den bakıyorlar hangi ülkede bizim çikilata parası kadar oyun diye bakıyor kendi ülkesinde 10 çikilata parası R6 yapıyor bize bakıyor 2 çikilata parası R6 yapıyor sonra hop yeni hesap-Konum Tr- zaten ₺ değeri düşük para birimi oldu 20 dolara kaç TL alınıyor diyor hop sonra hesabı dolduruyor.
Bizde artık hayatta kalma serüveni var.

TahinPekmez

80+ Silver
mk 11 700 TL mi ohaaa 40 TL ye almıştım pahalı diyordum

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Ali Batmaz
son kale gamepass

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
mk 11 700 TL mi ohaaa 40 TL ye almıştım pahalı diyordum
MK11 alacaktım ben ama bence çok vahşet içernesinden vazgeçmiştim Tekken7 almıştım en ucuz olanı.
Birde diğer paketlerle be farkı var Tekkende?
Ekstra skin ve karakter mi var?
Tekken serisindeki karakterler olsun yeter bana zaten eğerki yüklersem

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim

R6
Mortal Kombat 11
Uno-Monopoly
Sea Of Thieves
Watch Dogs
The Crew 2
No Man's Sky
For Honor
insurgency alacaktım geçen sene
oyaladıkca oyaladım şimdi 300 küsür oldu yanlış hatırlamıyorsam