Neler Yeni

Son Kale Steam Çöküyor o7

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,183
İsim
Ahmet Sevinç
Steam son kalemiz maalesef enflasyona etkilerini hissettirdi.Yapımcılar artık zamları gömüyor.
Ubisoft oyunlara zam getirmiş(emin olmamakla birlikte yaklaşık 3-4 katı sanırım)
Sea Of Thieves 60₺ den 400₺ ye yükselmiş.
Maalesef bunları daha fazla görecez gibi geliyor.
The Long Darkın yapımcısı ve birkaç yapımcı/şirket daha söylemişti(HOI yapımcısı filan).

Eğer sizinde bildiğiniz,zam gelen veya bildiri paylaşan yapımcılar varsa,ya da bilinen zamlanan oyunlar varsa paylaşalım,zamlar gelmeden 1-2 tane de olsa satın alma hakkımız olsun

Görmek istemediğimiz ama gördüğümüz zamlanan oyunlar:
R6
Far Cry-Assasin's Creed serisi
Mortal Kombat 11
Uno-Monopoly
Sea Of Thieves
Watch Dogs
The Crew 2
No Man's Sky
For Honor
valla sot çok iyi fiyata almışım birde paradox oyunları %300 zamlanacak diye biliyorum
ac serisine baktım bugün gerçekten acayip pahalı dedim meğersem zam gelmiş neyseki unity aldım

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
valla sot çok iyi fiyata almışım birde paradox oyunları %300 zamlanacak diye biliyorum
ac serisine baktım bugün gerçekten acayip pahalı dedim meğersem zam gelmiş neyseki unity aldım
Ah be unity almadığıma çok pişmanım.

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Furkan
Epic Games'de henüz değişiklik olmadı, en ucuz platform orası şu anda. Ne alacaksanız bir an önce alın.
Ubisoft'da HOLIDAY22 koduyla çoğu AC'yi aldım, Mirage'de alacaktım fakat daha çıkmadan fiyatı uçtu :(
Bende öyle Neredeyse bütün AC ve Far cry serisi var. En son indirimde Elden Ring aldım paraya kıyıp. 100 lira bonus vardı 320 liraya geldi. Bu fiyatı sonuna kadar hakediyor ama şartlar malum. Bundan sonra da 1 sene alamam diye düşündüm. Bi sabah kalkmışız 1000 lira falanda olabilir oyun. Çünkü Dark Souls remastered bir kere 60 liraya düşmüştü ondan sonra bi türlü indirime girmedi ve alamadım.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Paradox oyunları hangileri hocam?
Bilinen örneklerden verir misiniz belki ilgimi çekerse alırım zamlanmadan :p

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,938
İsim
tümen dağ

Ahmet Sevinç