Neler Yeni

Son zamanlarda hacklendim

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Semih Sevici
Merhabalar son zamanlarda instagram hesabım çalınıyor post atılıyor geri aldım şifresini değiştirdim aradan 1 hafta sonra valorant hesabım çalındı onu da aldım şifresini değiştirdim aynı mailde olan steam hesabım 1 gün sonra çalındı fakat hiçbir şekilde mesaj falan gelmeden otomatik gidiyor arkadaşlarımdan haberim oluyor mesajlar gönderiliyor falan maile girdiğimde bilgisayarım yeni formatlı telefondan da bir şeye tıklamadım acaba bundan nasıl kurtulurum diğer ne yapmam lazım google chromedan falan yeme ihtimalim var mı bütün şifrelerim falan kayıtlı veya bi tavsiyeniz var mı bunu yapın vs. diye lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Mail şifreni değiştirmek aklına geldi mi?

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Semih Sevici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mail şifreni değiştirmek aklına geldi mi?
Her çalınmadan sonra güncel olarak değiştirdim iki güvenli faktörüde açtım tabikide
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan mesala herşeyimin şifresi farklı ama bugünde 2 microsoft hesaplarıma giriş olmuş ordan bir kaç şeylere bakmışlar hemen bildirim geldiği gibi şifrelerini değiştirdim şifrelerini değiştirdiğim şeyler bidaha giriş yapılmadı sanırım bir mailimde çoğu kurtarmalar ona kayıtlıydı ordan hepsini bulmuş tek tek alıyor başka bişeyim kalmadı galiba herşeyi geri aldım umarım daha yaşamam

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erdem aksoy
Merhabalar son zamanlarda instagram hesabım çalınıyor post atılıyor geri aldım şifresini değiştirdim aradan 1 hafta sonra valorant hesabım çalındı onu da aldım şifresini değiştirdim aynı mailde olan steam hesabım 1 gün sonra çalındı fakat hiçbir şekilde mesaj falan gelmeden otomatik gidiyor arkadaşlarımdan haberim oluyor mesajlar gönderiliyor falan maile girdiğimde bilgisayarım yeni formatlı telefondan da bir şeye tıklamadım acaba bundan nasıl kurtulurum diğer ne yapmam lazım google chromedan falan yeme ihtimalim var mı bütün şifrelerim falan kayıtlı veya bi tavsiyeniz var mı bunu yapın vs. diye lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
Aynı durum bende de mevcut ve kesinlikle engel olamıyorum bende benzer bi konu açtım arkadaşlardan ve yaşayanlardan dönüş bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat Kaçağan
Keylogger, sim kopyalama veya trojan olabilir. En muhtemel olan sim kopyalama. Windows defender artık gayet iyi durumda keylogger veya trojen virüsü olsaydı muhtemelen bu virüsü senin bilgisayarına koyan kişi bu tarz instagram çalma gibi işlerle uğraşmazdı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,924
Üyeler
141,361
Son üye
rfnoise22
Top Bottom