Neler Yeni

❌İndirim Bitti! SONY PlayStation 5 13.999₺

WhoCares

80+ Silver
Arkadaşlar ürün geldi fakat resmen ikinci el ürün gibi.
Size süreci şöyle anlatayım geçen hafta pazartesi günü whatsaptan mesaj attım ve ürün elinizde varsa sipariş verecem dedim. Firmanın whatsup müşteri hizmetlerinden Ali Bey'le yazıştık yazışmalarda Bana ''ürünü depomuzdan sordurdum stokta var bugün sipariş verirseniz gün içerisinde kargolarız 2 iş günü içerisnde elinizde olur. ''dedi.
Üç gün bekledim ürün gelmedi aradım dedikleri '' Efendim elimizdeki ürünün kutusu yırtık arkadaşların haberi yokmuş bundan dolayı size açılmamış kutu gönderecez.'' dediler. Bugün ürün geldi kutusu yırtık çoüu yerini bantlamışlar konsol da önceden açılmış her tarafında el izleri var.
Özetle Geçen hafta pazartesi 29.05.2023'ten beri bekliyorum Sonuç bu .Bir de müşteri temsilcisi diyor ki ''efendim ürün sıfır. ''
Gelen ürünün resimlerini paylaşıyorum.Taktir sizin.
ürünün sıfır olma ihtimalı yok gibi nerdeyse birde herhalde çinden gelmiş :kekw:

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra
Bu bilgi kesinlikle yanlış bir bilgi. Gücünü nasıl kullanamıyoruz? PS5 gücü yeni nesil oyunlarda sabit 4K 60 FPS vermeye bile yetmeyebiliyor. Dönüştürmeden direkt 4K görüntü verdiği yeni nesil birçok oyunda daha sabit 60 FPS veremiyor. Gücü yetse verecek ama yetmiyor. Örnek: Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu: Bir Hırsızın Sonu. Örnek: GoW Ragnarök. Bu örnekler çift haneli sayılara rahatlıklar çıkarılabilir. Mesela dediğim Uncharted oyununda ayarlarda 40 FPS hedeflenir yazıyor ama 40 FPS sabit verdiğini bile sanmıyorum 30-40 arası dalgalanıyor bence ve oynanmayacak şekilde kasıyor. Oyunu 2K çözünürlükten dönüştürme 4K'ya aldığımızdaysa sabit 60 veriyor. Bu oyunları ileride PS5 Slim veya PS5 Pro çıkarsa dönüştürmeden belki 4K sabit 60 FPS verebilir. Yani özetlemek gerekirse gücünü kullanamama konusu tamamen bir safsata.
lozan mı varmış mininglerini cıkartması icin 2023 ün sonu mu gelmesi gerekiyormus :D

hjorvif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Hjorvif
Bu yerden alacaktım, arkadaşın yorumdan sonra vazgeçtim ikinci elden 15-16 ay TR garantili diskli cihaz aldım.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,902
İsim
Enver Eryalçın
Knk bu İthalatçı ya.😕 Ben 1 hafta önce 1216a eurasia garantili 2'li dualsense olanı 20,489₺ aldım şuan 22k fiyatı var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,925
Üyeler
141,646
Son üye
wx.yasin_19
Top Bottom