Neler Yeni

Yardım SORUNLU MSI RTX2060 VENTUS

yusuf06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Toruk
Mart ayında donanım arşivi 5300tllik sistem almıştım itopyadan. Değerlerim testlerdeki gibi değil. Csgoda 65 derecenin üstüne çıkmayan kart nedense bende 80 dereceleri görüyo 10 dakikada. Ayrıca ets2de %50 kullanımları gecmeyen kart 90 seviyelerinde geziyo. İnternetten izlediğim test videolarında da değerler oldukça iyi. Tahminimce sıkıntılı kart gönderildi. Değişim talebinde bulunsam olumlu sonuç alabilir miyim?

Çikohan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
dd
İnternetteki testler GP model mi? (Veya XS)

şahin doğan

80+ Platinum
Mart ayında donanım arşivi 5300tllik sistem almıştım itopyadan. Değerlerim testlerdeki gibi değil. Csgoda 65 derecenin üstüne çıkmayan kart nedense bende 80 dereceleri görüyo 10 dakikada. Ayrıca ets2de %50 kullanımları gecmeyen kart 90 seviyelerinde geziyo. İnternetten izlediğim test videolarında da değerler oldukça iyi. Tahminimce sıkıntılı kart gönderildi. Değişim talebinde bulunsam olumlu sonuç alabilir miyim?
sorun 5 ay sonra olmuş değişim talebinin kabul olacağını sanmıyorum

şahin doğan

80+ Platinum
sorun 5 ay sonra olmadı zaten öyleydi ama son zamanlarda farklı oyunlar denedikce canımı sıkmaya başladı
o zaman da neden ilk başta iletişime geçmediniz derler herhalde

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Belki msi afterburner dan fan ayarı ile oynamışsındır düşük ayarlarda çalışırsa fanlar ısınır giriş seviyesi soğutmaya sahip ve kasayı özelleştirdinmi spec delta mı ve kasa nerede

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
kankam o kart xs modeliyse onun fan hızı değerlerini alıp atabilirmisin bize bendede 1660 süper var xs modeli bende yaşamıştım bunu fan hızını yükseltince düzelmişt bana fan hızını msidan bakıp fotosunu atabilirmisin ?

yusuf06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Toruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belki msi afterburner dan fan ayarı ile oynamışsındır düşük ayarlarda çalışırsa fanlar ısınır giriş seviyesi soğutmaya sahip ve kasayı özelleştirdinmi spec delta mı ve kasa nerede
Fan ayarıyla oynadım ama bu sorun yüzünden oynadım sonra bozmiyim şimdi dedim geri otomatiğe çektim
Mesaj otomatik birleştirildi:

kankam o kart xs modeliyse onun fan hızı değerlerini alıp atabilirmisin bize bendede 1660 süper var xs modeli bende yaşamıştım bunu fan hızını yükseltince düzelmişt bana fan hızını msidan bakıp fotosunu atabilirmisin ?
Kasa altta. Kasalar için yapılan bölmede

Nasıl yapıcam? Oyuna girip yükteyken yüzde kaç hızda çalıştığını mı kontrol edicem

o zaman da neden ilk başta iletişime geçmediniz derler herhalde
sonuçta bu kartların garantisi var ne diyebilirler ki

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Fan ayarıyla oynadım ama bu sorun yüzünden oynadım sonra bozmiyim şimdi dedim geri otomatiğe çektim

Kasa altta. Kasalar için yapılan bölmede

Nasıl yapıcam? Oyuna girip yükteyken yüzde kaç hızda çalıştığını mı kontrol edicem

sonuçta bu kartların garantisi var ne diyebilirler ki
işaretlediğim yerleri bas bana gönder fotosunu alıp

Ekler

• 12312.png
    12312.png
    568 KB · Hit: 34

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Kanka ben otomatikte kullanıyodum bu ayar bende kapalı şuan

açmamı önerir misin
kankam orayı açıp bana fan hızını atarmısın ? sıkıntı olmaz kanka otomatik olunca fan hızı düşük olabiliyor ben sana fan hızını atıcağım merak etme benim 1660 süperinkine benzer olan senin pcenden birindede vardı bende onla konuştum fan hızını yükseltti düzeldi kanka

yusuf06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Toruk
kankam orayı açıp bana fan hızını atarmısın ? sıkıntı olmaz kanka otomatik olunca fan hızı düşük olabiliyor ben sana fan hızını atıcağım merak etme benim 1660 süperinkine benzer olan senin pcenden birindede vardı bende onla konuştum fan hızını yükseltti düzeldi kanka

Ekler

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    17.2 KB · Hit: 20
Top Bottom