Neler Yeni

Çözüldü✓ 🚫 Sorunsuz AdBlock Önerisi 🚫

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Beguile
Arkadaşlar merhaba, uzun süre uBlock Origin kullandım fakat Opera GX'de artık çalışmamaya başladı. Eklentiyi çalıştırınca sayfalar açılmıyor. Önerebileceğiniz başka eklentiler var mı? Özellikle Youtube'da sıkıntı çıkarmamasını istiyorum.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Arkadaşlar merhaba, uzun süre uBlock Origin kullandım fakat Opera'da artık çalışmamaya başladı. Eklentiyi çalıştırınca sayfalar açılmıyor. Önerebileceğiniz başka eklentiler var mı? Özellikle Youtube'da sıkıntı çıkarmamasını istiyorum.
şuan ublock kulanıyorum önceden aşırı memnun olduğum adblock ultimateyi deneyebilirsin bide operanın kendi adblocku yokmuydu ben mi yanlış biliyorum?

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Beguile
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şuan ublock kulanıyorum önceden aşırı memnun olduğum adblock ultimateyi deneyebilirsin bide operanın kendi adblocku yokmuydu ben mi yanlış biliyorum?
Var fakat bende Youtube'da çalışmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Dogancan
Daha iyi reklam engelleme eklentisi yok .
Tarayıcı değiştir bence veya sorunu çözmeye çalış . https://rentry.co/operagx
Hem reklam engellemesi çöp vpnsi gibi.

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Rick Baba
Adguard

sabri :c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Eyyüp Sabri ARIKAN
Steam
Sarbyy xd
Discord
sarbyy
Arkadaşlar merhaba, uzun süre uBlock Origin kullandım fakat Opera GX'de artık çalışmamaya başladı. Eklentiyi çalıştırınca sayfalar açılmıyor. Önerebileceğiniz başka eklentiler var mı? Özellikle Youtube'da sıkıntı çıkarmamasını istiyorum.
u block origin en iyisi , adguard kurduğumda chrome kasıyordu sistemim yeterli olmasına rağmen

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
u block origin en iyisi şuan

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,473
İsim
Hacı
Chrome kullan,
Adguard.

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Beguile
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garip bir şekilde eklentiyi silip tekrar yükledim ve sorunum çözüldü. uBlock Origin kullanmaya devam edeceğim.

kırmızışarapp

80+ Silver
Adguard kullanıyorum. Önerebilirim. Şuana kadar bir sıkıntı çıkarmadı.

Top Bottom