Neler Yeni

Sosyal Medya kullanmamak?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ghrian

80+ Bronze
Şahsen ben 4aydan fazla bir süredir İnstagram, Twitter vs kullanmıyorum ve kafam daha rahat hatta Youtube ve forumlar sosyal medyaya girmiyorsa hiç kullanmıyorum. Sosyal medya kullanıyormusunuz? Kullanmamak zormu?

Slayer109

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,576
İsim
Hasoyunlar
Şahsen ben 4aydan fazla bir süredir İnstagram, Twitter vs kullanmıyorum ve kafam daha rahat hatta Youtube ve forumlar sosyal medyaya girmiyorsa hiç kullanmıyorum. Sosyal medya kullanıyormusunuz? Kullanmamak zormu?
Yani genelde zaman gecsin diye kullaniyorum kullanmamak yani biraz zor kullanmasan bile mesaj geldi zannediyorsun ve giriyorsun

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Neresi zor.
Sadece biri bana yazarsa giriyorum o kadar.

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
Azucuk da olsa harçlığımı çıkardığım için giriyorum . Yoksa forum oyun filan takılıyorum.

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Sadece yatmadan once bi girerim instagram'a. Teitter ve facebook kullanmiyorum zaten. Ama sabahtan aksama YT'deyim youtube olmazsa zor olur benim icin

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Muhammet Balıkçı
1-2 aydır kullanmıyorum. Sosyal medya kullandığım dönemde telefonumun günlük açık kalma süresi 7-8 saat civarındaydı. Şu an ise günde 2.5-3 saat. Yani sosyal medyadan arındığımdan beri günlük ortalama 4-5 saat daha fazla vaktim oluyor. Sosyal medyayı bırakmak hayat kalitesini arttıran şeylerden birisi hiç şüphesiz.

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
1-2 aydır kullanmıyorum. Sosyal medya kullandığım dönemde telefonumun günlük açık kalma süresi 7-8 saat civarındaydı. Şu an ise günde 2.5-3 saat. Yani sosyal medyadan arındığımdan beri günlük ortalama 4-5 saat daha fazla vaktim oluyor. Sosyal medyayı bırakmak hayat kalitesini arttıran şeylerden birisi hiç şüphesiz.
Çok doğru hocam. Önemli olan bırakabilmek.

ghrian

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Haklısınız ve zoru başarmışsınız tebrikler

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Sarp Yılmaz
Yani Sosyal Medya bence zaman geçirme ve eğlence aracıdır o yüzden evet olmazsa bir çok insan sıkılır ben dahil ve zaman geçirmeyiz.

Levi Ackerman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,456
İsim
Musab
Instagram bana göre çok pis yer. Twitter ı bilmem fazla kullanmadım. Bi reddit bide burdayım. Onun dışında cidden boş iş. Bazen neden dolaştığımı bile bilmiyorum ama beynim çıkmama izin vermiyor

ghrian

80+ Bronze
Yani Sosyal Medya bence zaman geçirme ve eğlence aracıdır o yüzden evet olmazsa bir çok insan sıkılır ben dahil ve zaman geçirmeyiz.
Haklısınız hocam ama insan bir süreden sonra ihtiyaç duymuyor. Ben eskiden hep mesaj gelmişmi etmişmi diye instaya falan girip 1-2 saat çıkmıyordum. Şimdi hayatımdan çıkartınca sosyal medyayı daha çok dizi izliyorum dil çalışıyorum vb.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom