Neler Yeni

sosyal medya nereye gidiyor?

Hanaz

80+ Gold
Hiç iyi yöne gitmiyor...
Bugün şarlatanlık yapıp yarın unutulan çok isim oldu. OLACAK!
son günlerde tüm keşfetim alt üst olmuş durumda normalde elden ring rainow six forza videoları karşıma gelirken.
50 60 yaşındaki vasıflar değişik değişik hareketler , bu çocuklar içinde geçerli bir sapık bu çocuk iyiymiş derse bu çocuğa bir şey yapmaya kalksa ailesi ne duruma düşecek haberleri yok sussun diye eline verdiğiniz o telefon gün gelir sebebiniz olur. Tamam küçük çocuklar ilgi görmeyi ister ama bunca PEDOFİLİNİN SAPIĞIN OLDUĞU YERDE de barınmamalı , anne babaların daha dikkatli olması lazım bence yapılması gereken çok şey var ama bu geri kafalılık mı diyeyim yoksa boşvermişlik mi diyeyim bilemedim .

Ama durumlar çok ciddi kötüleşiyor. Evet farkındayım sosyal medyadan bu tür şeyleri kaldıramayız ama aileler daha duyarlı olmadıkça burası foseptik çukuruna dönüp kendi organizmalarını türeticek .
düşünün bir anne her gün çocuğunun videosunu çekip yüklüyor neden? AYY NE TATLI NE ŞİRİN BİRŞEY BU yorumunu almak için bu tür insanların piskolojiik destek almasını isterim ama Türkiyede piskoloğa giden biri deli gözüyle bakıldığı için + bide memursa işten çıkarmaya kadar gidebiliyor konuşulcak çok şey var ama konuşarak düzelicek te çok şey var.

herhangi bir duyar kasma amacım yok bu yazdıklarımı okuyup 1 parça bir şey aşılayabildiysem ne mutlu bana

Son düzenleme:

Emsal

80+ Silver
Noktalama işaretleri ve cümle ayrımlarını düzelt hoca yoksa senin aşı hiçbir damara isabet etmeyebilir:)

Emsal

80+ Silver
Hocam insanın aklı,hisleri ,duyguları,merakı belirli bir seviyesi var

Mesela bugün içerisinde merak duygusunu sabah haberleri ile harcarsanız daha sonra çocuğun okul derslerini merak etmeye yer kalmayabilir

Aynı merak gibi birçok hislerin günlük dozu var , biz yani insanlar son 3-4 yıldır bu dozun çok büyük kısmını sosyal medya video film gibi mecralara harcıyoruz bu sebeple de aklımız sürekli dolu merakımız şefkatimiz vs harcanmış geriye sadece sinirlerimiz kalmış oluyor , çünkü sinir için düşünmek ya da merak etmek gibi durumlar lazım gelmiyor

Bu sebeple başkalarını düşünmeye onları kırmamaya ne gücümüz ne de hevesimiz kalmadığı için de asabilikle beraber dediğiniz durum ortaya çıkıyor

Bir de üstüne sizin yukarda yazdığınız ekstra sıkıntıları da ekleyince şuan için düzeltilmesi gereken büyük bir sorun bence de

Biraz kendi penceremden ifade etmeye çalıştım hocam

darxenos

80+
YouTube'daki trendlere de shorts videolar girmeye başlamış bayağı. Trend videoların yarısı veya daha fazlası shorts (kısa) videolar. İyice TikTok'a dönmüş artık.

SeryXS

80+ Bronze
Tiktok ve Bigo Live Türkiye'den kaldırılmalı

Top Bottom