Neler Yeni

🔥İndirim SoundPEATS Capsule3 Pro 888₺

slhkl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Salih Kol
Amazonda yurt dışından gelen kulaklıklarda indirim var, bu kulaklık dikkatimi çekti fiyatı çok iyi bence tr fiyatı 1500₺

1690442372059.png

Spoit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Muhammed
Güzel bişey benziyor ama karar veremedim

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,104
İsim
Oğuz Oğuz

Virtuose

80+
Sırf yalnızca bi sonraki şarkıya geçme olduğu için almamıştım bu modeli. Onun dışında her şey uyumluydu ama önceki şarkıya geçmek önemli işte...

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Kulaklığı aktif olarak kullanıyorum güzel bütün teknolojileri çalışıyor ANC si pek etkili değil sadece ama verdiği kaliteyi dinlemek için deezer yada apple music kullanmanız gerekiyor. Başka sorunuz varsa cevaplayabilirim. Birde LDAC apple telefonlarda yok diye biliyorum bilginize

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sırf yalnızca bi sonraki şarkıya geçme olduğu için almamıştım bu modeli. Onun dışında her şey uyumluydu ama önceki şarkıya geçmek önemli işte...
Akıllı bileklik falan varsa onu hallediyorsun. Alacağım sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklığı aktif olarak kullanıyorum güzel bütün teknolojileri çalışıyor ANC si pek etkili değil sadece ama verdiği kaliteyi dinlemek için deezer yada apple music kullanmanız gerekiyor. Başka sorunuz varsa cevaplayabilirim. Birde LDAC apple telefonlarda yok diye biliyorum bilginize
Kalitesi falan nasıl? Ben şu anda aktif olarak jabra elite 65t kullanıyorum. Geçilir mi?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Akıllı bileklik falan varsa onu hallediyorsun. Alacağım sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kalitesi falan nasıl? Ben şu anda aktif olarak jabra elite 65t kullanıyorum. Geçilir mi?
Kalitesi ortalama diyeyim fiyatına göre iyi bence geçilmez ama yedek olarak alınabilir. Ben şuan ana kulaklık olarak kullanıyorum eski kulaklığıma göre iyi ama böyle çok kaliteli üff bu nasıl bir ses dedirtimiyor.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,244
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Haylou gt1 pro kullaniyorum telefonum apple gecilir mi 2 farkli cihaza baglanabiliyormu

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Haylou gt1 pro kullaniyorum telefonum apple gecilir mi 2 farkli cihaza baglanabiliyormu
Geçilebilir belki çok gerek yok gibi 2 farklı cihaza bağlanmıyor diye biliyorum öyle bir özellik belirtilmemişti dediğim gibi apple da LDAC yok ama yinede kötü ses vermez gibi ama tam kullanılmis olmaz

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,244
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Geçilebilir belki çok gerek yok gibi 2 farklı cihaza bağlanmıyor diye biliyorum öyle bir özellik belirtilmemişti dediğim gibi apple da LDAC yok ama yinede kötü ses vermez gibi ama tam kullanılmis olmaz
2 cihaz bağlantısı benim için önemli o yüzden vazgeçtim

slhkl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Salih Kol
aynı sebeple bende kulaklık arıyorum, iş yerinde laptop ve telefon arasında kulaklığın bağlantısını kesip diğerine bağlamak siniri bozucu olmaya başladı. Maalesef bu kulaklıkta çift cihaz desteği yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,287
Üyeler
141,431
Son üye
VeyselBey
Top Bottom